Leoš Středa žije se dvěma ženami

Lékaře Leoše Středu proslavila jeho klinika medicíny a výroba medicínských přístrojů. Dnes žije hlavně v Asii v polygamním vztahu! I proto Jana Krause zajímá, jak je to s jeho polygamií, jejímž je zastáncem. „Mě nebavilo mít milenku a manželku, jako to má každý druhý muž, tak jsem se rozhodl to legalizovat a neskrývat. Tak žijeme doma všichni spolu,“ vysvětlí. „Je to můj druhý polygamní vztah,“ prozradí Leoš Středa v premiérovém třicátém díle Show Jana Krause v pátek 25. března ve 21.50 hodin na Primě.


„První vztah byl špatný. Jedna byla černoška a druhá Asiatka a neměly se rády. Rvaly se,“ objasní důvod krachu prvního polygamního vztahu. „Zákaz polygamie není ochrana žen, ale ochrana mužů. Kdyby byla polygamie legální, zůstali by ti neschopní muži sami,“ vysvětlí, proč vyznává tento způsob života. „Pokud má chlap manželku a milenku, je milenka vždy šizena. Ale u mě je to nastejno,“ pochlubí se. A jak se se svými dvěma současnými ženami seznámil? „Musíte s nimi hlavně začít žít najednou. Nejde začít monogamní vztah a rozšířit ho. Seznámil jsem se s nimi v Asii na kosmetické škole.“


A nakonec kdysi velmi populární doktor Středa láka Jana Krause do Asie také. „Náklady na život ideální, a když zamrkáte ve fast foodu na mladou holku, tak vám neřekne dědku plesnivej, ale usměje se na vás. Pojeďte!“ prozradí největší lákadla života v daleké cizině. A co chce asijská žena od muže? „Hlavní je opora,“ objasní nakonec odborník na nestandardní vztahy.
Dalšími hosty Show Jana Krause bude slovenská herečka Anna Šišková a muzikant David Koller.

Foto: TV Prima