David Koller doma nemá televizi!

Vystoupí opět někdy legendární skupina Lucie? Jak žije její pěvecká hvězda David Koller? A co doma dělá s dětmi, když nemá televizi? I na tyto otázky vám odpoví premiérový třicátý díl Show Jana Krause v pátek 25. března ve 21.50 hodin na Primě. Mimo muzikanta Davida Kollera budou jeho hosty slovenská herečka Anna Šišková a lékař Leoš Středa.


Jan Kraus připomene Davidu Kollerovi nedávné ceny Anděl, kdy se na pódiu po letech společně objevili členové legendární skupiny Lucie. „Už se spolu zase bavíte? Že spolu už nehrajete. Já bych na vás přišel,“ zahájí svou palbu otázek. „Zatím to nevypadá, že bychom se k sobě vrátili. Teď začínám zrovna turné se svou kapelou,“ prozradí David. Vzpomíná někdejší její leader na éru Lucie a neuvažuje o společném vystoupení? „Letos to je v diáři už plný, stejně by nebyl čas, a jestli to bude možné příští rok, to nevím,“ upřesní muzikant.


Kromě hudby se David věnuje hlavně své rodině. Jana Krause pobaví informací, že zrovna počítal s nejmladším synem Nikolou do sta. „Ty jsi takovej trpělivej tatínek?“ diví se moderátor. U Kollerů doma není televize a hlava rodiny prozradí, že děti by stejně na Večerníčka koukat nenechal, protože by pak chtěly pribiňáky, na které je před ním reklama.


„Co doma večer děláte, když nemáte televizi?“ zajímá Jana Krause. „Čteme si,“ konstatuje David. „Můžu přijít někdy na návštěvu? To bychom si pak spolu u vás četli, ne?“ rozesměje moderátor Davida. „Poslouchají děti tvoje písničky? Co mají rádi?“ zajímá se dál. „Myslím, že se jim líbí písnička Ty a já. Ale občas říkají: Pusť tam něco vostřejšího,“ rozesměje na oplátku Jana Krause David.

Foto: TV Prima