Herečka Šišková: Slovenky mají rády chlapy s velkým CH!

Slovenská herečka Anna Šišková se v televizní show Jana Krause pořádně rozpovídala. Dokonce přiznala, že Slovenky mají rády chlapy s velkým CH! A čím Slovenky »ulahodí« svým mužům? To vše se dozvíte se v premiérovém třicátém díle Show Jana Krause v pátek 25. března ve 21.50 hodin na Primě. Mimo Šiškové budou hosty David Koller a Leoš Středa.


Herečka Anna Šišková hraje ve slovenštině i češtině, je tak podle Jana Krause herečkou československou a má s ním i něco společného – oba jsou herci bez hereckého vzdělání. „Dostala jsem se do posledního kola přijímaček na hereckou školu, ale nevzali mě,“ přizná. Za své herectví má i tak na kontě Českého lva za film Musíme si pomáhat. „Na Slovensku z toho byl příjemný poprask, gratulaci jsem dostala od premiéra a od prezidenta,“ prozradí reakce v rodné zemi. „Nespletli si to s Oscarem?“ špičkuje Jan Kraus.
Tématem rozhovoru se stanou také rozdíly mezi českými a slovenskými ženami. „Češky jsou více intelektuální, jinak se oblékají. Slovenky jsou proti Češkám více ženské,“ myslí si herečka. „Slovenky mají rády více takové ty chlapy s velkým CH, jako jste vy,“ zalichotí moderátorovi.


Jana Krause zajímá i to, jaké zkušenosti má ze soužití s režiséry. Oba její životní partneři – jak první manžel, tak současný partner – jsou režiséři. „Mně to vyhovuje, když oba moji muži měli tendence režírovat i doma. Ale i přesto dosáhnu většinou svého,“ netají se Anna. Jana Krause zajímá, proč ji současný partner režisér Jiří Chlumský nerad obsazuje. „Protože by to vypadalo, že mě »protláča«,“ vysvětlí. „Není blbej? Tak se vždycky před natáčením rozejděte a pak se dejte dohromady zase po natáčení, ne?“ poradí jí nakonec fintu Jan Kraus.

Foto: TV Prima