Kraus lichotil Rytmusovi a chtěl si s ním zarapovat!

Jan Kraus přivítal ve své televizní show Patrika Vrbovského alias »Rytmuse«, nového přítele zpěvačky Dary Rolins a slovenského rappera číslo 1. „Zvykli si to o mně říkat, že jsem číslo 1. Mám pro vás dárek. Nové album. Když se vám nebude líbit, můžete to rozbít třeba kladivem,“ doporučil Krausovi Rytmus. „No, to by byla práce na celý den, tohle rozbíjet kladivem. Ani nevím, proč bych to dělal. Vaši hudbu znám,“ odpověděl moderátor.


A probrali spolu, co je obsahem rapperovy »práce«. „Dostat ze sebe ven, co cítím,“ vysvětlil Rytmus. Popsal Janu Krausovi, jak se dostal k hudbě a rapování. „Vystudoval jsem školu kuchař-číšník. Pak jsem ale dalších osm let pracoval jako krupiér v kasinu. A už při té práci jsem dělal muziku. Pak práce přibývala a musel jsem si vybírat dovolenou, když jsem měl koncerty. Během posledního půl roku jsem v práci kvůli koncertům už skoro nebyl,“ popsal Rytmus.
„Někde jsem četl, že jste prý »bitkár«, zajímal se moderátor. „Nebo další titulek: Dara Rolins… Prý řekla bulváru: Chcem otěhotnět. Vie o tom Rytmus?“ četl moderátor. „No, bulvár to ví asi lépe než já,“ bavil se Rytmus. Dále mu moderátor přečetl titulek z bulváru, že dostane od Dary košem. „To nevím,“ zarazil se Rytmus. „Nebojte se. To je jen zavádějící titulek. Dostanete podle bulváru košem 24. prosince na dvě hodiny, když půjde s dcerou za bývalým partnerem,“ uklidnil ho moderátor. Pak k překvapení Rytmuse navrhl, že by si spolu mohli zkusit rapík…


Do patnáctého dílu Show Jana Krause přijali pozvání: herečka Tatiana Vilhelmová, slovenský rapper Patrik »Rytmus« Vrbovský a mladá česká designérka Anna Marešová. S Tatianou Vilhelmovou probral Jan Kraus její nedávné onemocnění i změny ve vztazích. Co ji přivedlo k nocování v přírodě a k poslechu ptačího zpěvu? Rytmuse moderátor poučil o jeho vztahu s Darou Rolins a na oplátku dostal lekci v rapování. Na závěr se zvídavý moderátor dozvěděl hodně o produktovém designu, do kterého patří i navrhování erotických pomůcek pro ženy. Ale úplně uspokojen nebyl, o pomůckách pro pány mu totiž designérka Anna Marešová nebyla schopná říci téměř nic… Premiéru patnáctého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 9. prosince ve 22.10 hodin na Primě.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková