Jakub Prachař o manželství: Dvakrát jsem naprosto selhal

Herec, hudebník, moderátor a hvězda nového seriálu Ohnivý kuře Jakub Prachař byl hostem televizní Show Jana Krause. Ten si na něj připravil celou řadu novinových titulků, které mu předčítal a na základě kterých se snažil zjistit, jak se jeho hostovi od poslední návštěvy v jeho pořadu vlastně vedlo. Většina titulků se točí kolem jeho ženy Agáty, a ty bývají většinou dost přibarvené. Jak je to ale třeba s tvrzením, že kvůli své roli v seriálu Ohnivý kuře dokonce absolvoval kuchařský kurz? „To je pravda,“ potvrzuje Jakub Prachař.

MRČ 16
„Naučil jsem se například to, jak udělat kuřecí prso, aby nebylo vyschlý. Taky bych doporučoval naučit se vykostit kuře. To je hodně ekonomický. Ze skeletu uděláte vývar, zůstanou vám stehenní řízky, které jsou prorostlejší, ale dá se to. A pozor, důležitá je kůže! Dáte to narychlo na pánev, s trošičkou oleje, na sto sedmdesát stupňů čtyři minuty a je to hotový…“ Přestože se Jakub pouští do popisu kulinářských postupů s velkým gustem a možná by i rád pokračoval dál, ale moderátor Kraus se už spíše zajímá o jeho figuru, neboť právě čte novinový titulek, který si v tomto smyslu dělá jisté starosti.

MRČ 15
„Já jsem se nechal inspirovat takovou slavnou milostnou scénou ze seriálu Žena za pultem. Mně se ta scéna líbila svou estetikou, tak jsem si říkal, že by nebylo špatné do prvního dílu vložit právě tuto estetiku. A to se mi podařilo beze zbytku,“ vysvětluje Jakub a při ukázce ironicky dodává: „A to jsem byl ještě hubený v té době… Dneska je to horší.“ Když už se hovor točí kolem vztahů, jaká je genderová vyváženost v Prachařovic manželství? „Já jsem například včera zapomněl zaplatit elektřinu, takže když jsem odjížděl z domova, hledal jsem baterkou potmě oblečení. A to se mi stalo již podruhý. Takže jsem teď takový znevýhodněný, protože jsem dvakrát naprosto selhal,“ odpovídá vyhýbavě herec a svěřuje se, že právě staví se svou ženou dům, že ho to baví, ale zároveň je to mezi nimi určitá třecí plocha.

Foto: TV Prima

1920x1080px_osudy_hvezd