Jágrova Inna zářila mezi hokejisty

Nejúspěšnější hokejová generace kolem Jaromíra Jágra, Roberta Reichela, Martina Ručinského a dalších velikánů našeho hokeje pomalu začíná předávat štafetu mladým puškám, které zaujímají místa svých zkušenějších kolegů a to také kolem možností pomáhat dětem a rozdávat úsměvy mimo svá pracoviště, hokejové stadiony.


Jiří Tlustý, který v zámořské NHL v týmu Caroliny Hurricanes letos neprožil nejšťastnější sezónu, když se kvůli zranění nepodíval ani na květnové mistrovství světa v Minsku. To jeho kolega Jiří Sekáč prožil prozatím snovou sezonu v ruské KHL v týmu HC Lev Praha, kdy své výkony korunoval účastí v Minsku na nejsledovanější reprezentační akci roku 2014.
Svou účastí následně podpořili VIP ALL Television párty – 3. večer pro dobrou věc, který se uskutečnil v pražském klubu TopGear Bar a jeho cílem bylo opět získat potřebné finance k zájezdu dětí z dětského domova Hory sv. Kateřiny k moři do Itálie.
„Děti jsou úžasné a já bych s kluky chtěl alespoň tímto způsobem pomoci získat nějaké finance potřebné k jejich odjezdu do Itálie. Na 3. večeru pro dobrou věc jsem předal svůj dres, který vydražil pan Kolařík z Brna za téměř 6.500 korun. Za to mu patří velké díky,“ řekl Jiří Tlustý po akci.


„Můj dres je zatím stále ve dražbě. Bohužel vzhledem k mému odletu 17. srpna do Kanady k přípravě na svou premiérovou sezónu v NHL ho na 4. večeru pro dobrou věc nestihnu předat,“ řekl Jiří Sekáč. „Dres za mě předá nejspíš zpěvačka Lucy Junk,“ dodal útočník zámořského Montrealu Canadiens.


Moderátor večera Richard Sacher postupně představil všechny osobnosti, které podpořily 3. večer pro dobrou věc, ale také účinkující. Kromě hokejistů na akci opět dorazili zástupci HC Olymp Praha Karel Frýd s Janem Platilem v doprovodu manažerky HC Olymp Evy Pitrové, která těsně před koncem akce předávala společně s dalším vzácným hostem Innou Puhajkovou tombolu jejich vítězům.


„Trošičku jsem se opozdila v práci, ale to podstatné jsem stihla. Děti při mém příchodu byly stále přítomny, takže jsem naštěstí přišla včas a mohla děti také pozdravit a podpořit,“ uvedla moderátorka sportovních novin TV Nova a ex-přítelkyně Jaromíra Jágra Inna Puhajková.


V průběhu večera dále zazpíval bývalý zpěvák a kytarista skupiny Arakain Daniel Krob, který zde také pokřtil svůj nový rockový singl s názvem Šachmat. Jeho kmotry se stali hokejisté Tlustý se Sekáčem. Nakonec se také hosté večera měli možnost podívat na ukázku z bojového umění, brazilského Jiu Jitsu.

Foto: Marián Juskanin