Igor Bareš bude potřetí tatínkem!

Herec Igor Bareš, kterého si oblíbili například diváci seriálů Pojišťovna štěstí a Cesty domů, se těší na novou roli, tentokrát ale životní. Stane se potřetí tatínkem. Jeho manželka – herečka Antonie Talacková – mu v polovině prázdnin porodí chlapečka. Doma už mají tříapůlletou dcerku Toničku a sedmnáctiletou Sonju, kterou má z předešlého vztahu.


Igor s Antonií jsou manželé nejen v životě, ale i na jevišti. I když tam jsou rozvedení. Účinkují spolu v představení Činoherního studia Bouře Jenom život, v němž hrají bývalé manžele, kteří se střídavě starají o společného syna. Okolnosti je však donutí setkat se po mnoha letech tváří v tvář a otevírat – ovšem s patřičnou dávkou černého humoru – staré rány. „Hrajeme spolu moc rádi, ale teď si budeme muset dát pauzu. Poslední představení máme 14. května v Divadle v Rytířské, pak půjde žena na mateřskou. Tonička je silná žena a tvrdí, že do divadla se vrátí už od října. Tak uvidíme,“ říká Igor Bareš.


Očekávané miminko se má narodit v srpnu a manželé už pro ně mají vybrané i jméno. „Chlapeček se bude jmenovat Petr podle mého bratra, kterého jsem nepoznal,“ vysvětluje herec, jenž se před časem nechal slyšet, že mu stačí dvě dcery – sedmnáctiletou Sonju má z předchozího vztahu.


„Protože ani já, ani žena nemáme sourozence, naše rodina je velmi malá. Rozhodli jsme se ji proto trochu rozšířit, další dítě je tedy plánované. Na syna se samozřejmě těším, jen se trochu obávám, jestli pro něj budu dost dobrý tatínek, protože jednak už mám svůj věk a jednak neumím ty běžné věci, které by tatínkové umět měli,“ říká Igor Bareš se svým typickým černým humorem.

Foto: Archív Činoherního studia Bouře