Proč se opět všichni tváří kysele? Je to v módě!

Na pulty českých obchodů se dostává další novinka z dílny Rockstar Energy Drink. Nové příchutě Rockstar Super Sours zaujmou nejen zábavným obalem, ale i chutí a extrémní účinností proti únavě. Kyselý úsměv se tak opět stává populárním!


Na pulty českých obchodů se dostává další novinka z rodiny Rockstar Energy Drink. Tentokrát jde o úplně nové příchutě Rockstar Super Sours. Dostupné jsou v super kyselých příchutích Bubbleberry a Green Apple, které vydráždí chuťové pohárky, zatímco speciální kombinace kofeinu, taurinu a vitamínů skupiny B zbaví tělo i mysl únavy
a připraví je k maximálnímu výkonu. Kyselý úsměv je na místě a akce může začít! „Po uvedení poslední novinky se opět potvrdilo, že Rockstar Energy Drink je doopravdy populární a stále rozšiřuje počty svých fanoušků na českém a slovenském trhu. Rozhodli jsme se proto potěšit naše zákazníky a uvést na trh další novinku – Rockstar Super Sours. Aby toho nebylo málo, přicházíme hned se dvěma variantami nových superkyselých příchutí, a to Bubbleberry a Green Apple. Podobné příchutě na tuzemském trhu ještě nejsou, proto pevně věřím, že také tyto dvě výrazné novinky si najdou své fanoušky, a kyselý úsměv nebude napříště jen negativní emocí,“ vyjadřuje se k uvedení novinky Zuzana Spurná, brand manager společnosti PepsiCo, výhradního distributora Rockstar pro český a slovenský trh.
Rockstar Super Sours Bubbleberry a Rockstar Super Sours Green Apple jsou jemně perlivé energy drinky vhodné při zvýšené fyzické a psychické aktivitě. Díky zvýšené dávce taurinu, kofeinu a vitamínů skupiny B působí povzbudivě na organismus. Nové nápoje Rockstar Super Sours jsou v Česku dostupné ve vybraných potravinových řetězcích a na čerpacích stanicích.

Foto: archiv Rockstar