Martin Kraus je znalcem ženské krásy!

Martin Kraus, známý z primáckého seriálu Cesty domů, byl pasovaný na znalce ženské krásy. Stane se jedním z porotců finálového večera letošního ročníku soutěže Česká Miss.

„Když jsem tu nabídku dostal, byl jsem překvapený, že zrovna já. Ale moc rád jsem ji přijal. Je to pro mě tak trochu dárek k narozeninám. Co budu u žen hodnotit? Asi jako každý chlap dám u ženy na vzhled, ale nejen na něj. Bude mě zajímat i to, jak se budoucí Miss projevuje a co má v hlavě,“ říká Martin. A jaké ženy se tomuto sympatickému herci líbí? Dává přednost brunetkám, nebo blondýnám? „Je mi to jedno, nemám žádný vyhraněný typ dívky. Musí mě zkrátka něčím zaujmout,“ směje se.

V porotě České Miss zasedne jako čestný host také jedna z nejkrásnějších žen světa – italská herečka Ornella Muti. „Viděl jsem ji v několika filmech a jsem zvědavý, až ji uvidím naživo. Je moc krásná, potkat se s ní pro mě bude opravdu zážitek,“ těší se herec.


Ornella Muti oslavila začátkem března narozeniny, Martin Kraus bude mít narozeniny den před finálovým večerem soutěže. Bude své třicetiny slavit s Ornellou Muti?

Foto: TV Prima