ShakespeareOFF letos opět nabízí zajímavé workshopy pro širokou veřejnost

V rámci doprovodného programu Letních shakespearovských slavností se může kdokoliv představit také jako aktivní účastník a stát se tak jedním z umělců, kteří na festivalu vystoupí.


„Tuto jedinečnou příležitost má opravdu každý, a to díky divadelnímu workshopu Ve snu / Dream on a tanečnímu projektu Město v pohybu / City in motion,“ láká širokou veřejnost produkční festivalu Ondřej Sikora. Divadelní workshop navazuje na loňský úspěch projektu Zimní pohádka a povede jej anglický režisér Philip Parr. „V rámci programu letní scény ShakespearOFF se diváci mohou těšit na závěrečná vystoupení nazkoušená během těchto kreativních dílen,“ pokračuje Ondřej Sikora. Taneční workshopy povedou zkušené lektorky Jana Ryšlavá, Michalea Raisová a Markéta Pospíšilová a zaměřeny budou zejména na klasický a současný tanec. Veškeré informace o těchto workshopech, stejně jako přihlášky na ně zájemci naleznou na webové stránce festivalu ShakespeareOFF – www.shakespeareoff.cz.


Druhý ročník doprovodného programu Letních shakespearovských slavností na scéně ShakespeareOFF je organizován ve spolupráci společností PaS de Theatre, pořadatelem Letních shakespearovských slavností Ostrava a Multižánrového centra současného umění Cooltour.


Všechna představení na open air scéně budou začínat v 19 hodin a vstup je zdarma. Více informací o letošním programu jednotlivých večerů scény ShakespeareOFF naleznete na adrese www.shakespearoff.cz nebo na Facebooku centra Cooltour.

Foto: www.shakespeareoff.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353