Poslední rozloučení s Norbertem Lichým se uskuteční 30. ledna

V úterý 16. ledna 2024 zemřel ve věku 59 let Norbert Lichý. Poslední rozloučení s tímto mimořádným divadelním, filmovým a rozhlasovým hercem, dabérem, hudebníkem a legendární osobností ostravského Divadla Petra Bezruče proběhne 30. ledna ve 13:00 hodin ve smuteční síni krematoria ve Slezské Ostravě.

Na otázku „Co se vám vybaví, když vzpomínáte na divadelní představení?“ odpovídal Norbert Lichý: „Divák!“ Norbertovi vždy záleželo na publiku, a proto se poslední rozloučení s tímto ostravským bardem uskuteční 30. ledna 2024 ve smuteční síni krematoria Slezské Ostravy, která bude od 13 hodin přístupná široké veřejnosti.

Lidé se budou moci symbolicky rozloučit také v Divadle Petra Bezruče. V den pohřbu se divadlo v době od 11 do 17 otevře všem, kdo budou chtít Norbertu Lichému věnovat tichou vzpomínku na prknech, kde strávil téměř celou svou hereckou kariéru. Do foyeru divadla bude umístěna kondolenční kniha a na jevišti se bude nacházet pietní místo, kam budou moci lidé položit květiny.

V podvečerních hodinách Divadlo Petra Bezruče také zorganizuje pro rodinu, nejbližší přátele a kolegy vzpomínkový večer. Z kapacitních důvodů se bude vzpomínkový večer přenášet i on-line.

 

 

Foto: Divadle Petra Bezruče