Herci z IMPRA vyrážejí na ledově namraženou tour po barech

Dvojice kamarádů Hanny Firla a Ondřej Král z herecko-improvizačního uskupení IMPRA vyráží na novou tour s názvem Ice Cold Only. Všechna představení se budou odehrávat výhradně v barovém prostředí a kluci během nich poprvé zahrají podle předem daného scénáře.

Impra-018

Jak se s touto novou rolí poperou uvidíte už v pondělí 29. října ve studentském podniku Klub C v Praze, kde celá tour začne. Během listopadu pak kluci odehrají ještě dalších šest představení po celé České republice. Součástí všech zastávek budou krásné Jägerbeets s welcome drinky i nadupané afterparty.

Tak trochu jiná IMPRA

Uskupení IMPRA známe jako partu, která se vyžívá v improvizaci a neví, co je to scénář. To se ale pro tentokrát změní. Hanny Firla a Ondřej Král budou totiž hrát podle předem daného scénáře. Hra má 56 minut a režijně se jí ujal Ladislav Karda. O hudební doprovod se postará Karol Komenda.

Impra-029

Jde o divadelní hru, ve které se dva kamarádi vidí po delší době, aby vytvořili barový představení. Bar je místo, kam každý přichází s nějakou emocí, která se může během pár sekund zásadně a totálně otočit. Dějově se bude hra odehrávat v několika rovinách a společně s Ondrou Králem rozehrajeme více rolí,“ popisuje hru Ice Cold Only herec Hanny Firla.

Všechna představení se uskuteční v barovém prostředí. Brány barů se otevřou vždy v 19:30 hodin, u vstupu bude pro každého připraven Jägermeister welcome drink. Představení budou začínat ve 20 hodin a po skončení bude následovat ještě afterparty. Vstupné je zdarma.

Jager+Impra-SOCIAL-allinone_04 (1)

Zastávky tour:

29. 10. – Praha – Restaurace Klub C

6. 11. – Plzeň – VŠ klub Ucho

13. 11. – Pardubice – Dýdy Baba Pardubice

19. 11. – České Budějovice – klub K2

21. 11. – Brno – Favál

26. 11. – Zlín – Sklep 33

28. 11. – Ostrava – Vrtule

Foto: Archiv IMPRA