Vánoční atmosféru přinese Centrum Černý Most svým zákazníkům až domů

Ani letos nehodlá Centrum Černý Most své zákazníky připravit o vánoční zážitky. Vzhledem k aktuálnímu omezení hromadných akcí přinese kus vánoční atmosféry svým zákazníkům až domů – formou výher ve velké adventní soutěži, speciálního vánočního spotu nebo skrze tradiční Vánoční noviny. Před samotným Centrem i tento rok vyroste oblíbené kluziště a jeho interiéry už teď zdobí nová vánoční dekorace.

Za Mikulášem i na brusle už v sobotu 5. prosince

Tradičně velmi populární kluziště se veřejnosti s otevře už 5. prosince. Provoz zábavné atrakce bude omezen v souladu s platnými hygienickými opatřeními. Zahájení bruslařské sezóny ovšem možná zpestří i Mikuláš s čerty a anděly, kteří budou za příznivé situace rozdávat sladkosti a Vánoční noviny. Mikuláše bude možné potkat mezi 16 a 21 hodin uvnitř Centra a v jeho okolí a zároveň i na ledové ploše, kde si s dětmi zabruslí v časech 15.45–18.00 a 18.30–21.00.

Velká adventní soutěž o balíčky v hodnotě 10 000 korun

Centrum Černý Most si pro své zákazníky nově připravilo velkou adventní soutěž o speciální vánoční balíčky. Soutěží chce Centrum potěšit celkem 4 rodiny, které v tematických balíčcích najdou knihy, kosmetiku, hračky, sýry, vánoční stromeček a mnoho dalšího – to vše v celkové hodnotě 10 000 korun. Soutěž proběhne ve čtyřech kolech na sociálních sítích Centra každou adventní neděli: 29. listopadu a 13. prosince na Facebooku, 6. a 20. prosince zase na Instagramu.

„V prvním a posledním kole soutěže mohou naši zákazníci nominovat rodinu, která by si výhru zasloužila nejvíce. Vánoční svátky takto chceme využít k podpoře těch, kteří se aktuálně nacházejí v těžké životní situaci, nebo naopak pomáhají druhým. Těmto vybraným rodinám kurýr doručí balíček až domů,“ vysvětluje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353