Čarodějnice na Ladronce

Park Ladronka se opět stane dějištěm největšího čarodějnického sletu v Evropě. Ve středu 30. dubna se již podeváté sejdou malé i velké čarodějnice a jiné nadpřirozené bytosti na tradičním pálení čarodějnic na Ladronce. Akci pořádá městská část Praha 6 a je mezi všemi čarodějnými bytostmi velmi oblíbená. Každý ročník opakovaně láme rekordy v návštěvnosti.


„Letos zvu všechny na Ladronku už od druhé hodiny odpoledne, kdy program začíná. Tato akce na Ladronce patří k jedněm z největších v roce, kterou Praha 6 tradičně pořádá, a těším se, že i letos se bude všem celá akce líbit,“ řekla Marie Kousalíková, starostka městské části Praha 6.

Areál na Ladronce se otevírá nově už ve 14 hodin. Letošní program nabízí vystoupení hudebních skupin Kašpárek v Rohlíku, Michala Hrůzy s kapelou, Royalball a Nicelanda.

Program na hlavním pódiu začíná v 15 hodin, v této části programu proběhne oblíbená soutěž Miss Čarodějnice a vystoupení Kašpárka v rohlíku, v 18.15 hodin slavnostně zapálíme hranici a následně zahrají Michal Hrůza s kapelou a Niceland. Čarokrásný ohňostroj zakončí oficiální část programu ve 21.35 hodin. V areálu očekávejte sportovní exhibice, závody, workshopy, dvě menší ohniště na opékání špekáčků a spousty atraktivní zábavy pro děti i dospělé. Pro prvních 300 návštěvníků budou k dispozici špekáčky zdarma. A vtup na akci je zdarma.

Více infa na: www.carodejnicenaladronce.cz

Foto: MVP Agency archiv


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353