Šestí Básníci už mají plakát!

Po uvedení traileru k šestému dílu Básníků pod názvem Jak básníci čekají na zázrak, je na světě filmový plakát. V současné době je film v postprodukci a tento víkend se začne nahrávat hudba k filmu, kterou s Jaroslavem Uhlířem složil Ondřej Brzobohatý. Šestí Básníci Ladislava Pecháčka a Dušana Kleina budou uvedeni v kinech od 14. dubna.

2015_10_04_Basnici_HM_106
Jak básníci čekají na zázrak aneb Jak už básníci opravdu dospívají… Legenda se vrací po dvanácti letech na plátna kin! Tentokrát básníci čekají na zázrak. Dočkají se?Štěpán, Kendy a Karas zůstali i po dvanácti letech sami sebou a nerozlučnými kamarády. Jejich nevyčerpatelný smysl pro humor i schopnost sebeironie, možná už s lehkým nádechem skepse, jim pomáhá vyrovnat se s jejich neuspořádanými životy.
Kendy už má plné zuby reklam a jako buldok jde za svým snem o natočení celovečerního filmu. Karas se rozhodl hýčkat své vysněné auto Blue dream již pouze virtuálně. Více ho zajímá pohledná učitelka Drábková. Štěpán je zástupcem primáře v nemocnici, kde urputně válčí s neústupnou ředitelkou. Tou není nikdo jiný než Vendulka Utěšitelka!

Jak-basnici-cekaji-na-zazrak_plakat_A1-1
Největší starostí je pro něj třináctiletý syn Štěpánek, kterého po smrti Aničky-Zrzečky vychovává sám. Karas a Kendy, vidí, že to tak dál nejde. Rozhodnou se najít pro Štěpána tu pravou. Nejsou ale sami, kdo tenhle nápad dostal…
Na lásku a psaní básniček přeci nikdy není pozdě. Pro koho je ale Štěpán bude vymýšlet tentokrát?
Komedie Jak básníci čekají na zázrak opět přináší obyčejné lidské příběhy, milý humor a potěší skvělými dialogy z pera scenáristy Ladislava Pecháčka. Samozřejmě nechybí nezaměnitelná režijní poetika Dušana Kleina, písničky Jaroslava Uhlíře i kreslené pasáže Adolfa Borna. Oblíbení herci se vracejí v téměř celé sestavě: Pavel Kříž, David Matásek, Josef Somr, Eva Jeníčková, Pavel Zedníček, Lukáš Vaculík a další, i nové tváře.

Na trailer se podívejte zde:

Foto: Magic Box

1920x1080px_osudy_hvezd