Marek Ztracený a Marta Jandová: Káva a sex!

Nový singl Káva a sex Marka Ztraceného, který nazpíval společně s Martou Jandovou má již i videoklipovou podobu. Přímočarý, pop-rockový duet s jasným hitovým refrénem se objevuje na scéně české pop music po dlouhé době. Skladbu produkoval Martin Ledvina, který singlu vtiskl originální a zároveň současný sound. Energií nabitá nahrávka bojuje o přízeň posluchačů i svým originálním textem.


„Tak dlouho jsem se ostejchal Martu ke spolupráci oslovit, až mě oslovila sama. Byla to úžasná spolupráce, která se nesla v pozitivním duchu a na písničce i klipu je to myslím dost poznat. Moc si téhle zkušenosti vážím,“ uvedl Marek Ztracený. „Marek mě jako zpěvák i skladatel opravdu baví. Jeho muzika je odlišná, ale má stejné kořeny, z kterých čerpám i já se svojí kapelou Die Happy. Zkontaktovali jsme se přes naše společné vydavatelství a nahrávací vlak se ihned rozjel,“ dodává ke vzniku singlu Marta Jandová.

Podívejte se na videoklip k duetu Káva a sex:

Foto: Sony Music / Dalibor Konopac


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353