Petra Janů & Věra Špinarová – Live v Lucerně (CD + DVD)

Dva skvělé hlasy, dvě pódiově suverénní zpěvačky v jedinečném koncertním záznamu! Vyprodané loňské společné turné vyvrcholilo v pražské Lucerně. Nyní dostáváte k dispozici zvukovou a obrazovou připomínku této mimořádně energické i hudebně vydatné dámské jízdy.

e96907d1
Dvacet skladeb na CD a dvacet čtyři na DVD jsou přehlídkou těch největších hitů a nejdůležitějších písní kariéry obou vynikajících interpretek. Samostatně – s Adam Pavlík Bandem a Golemem – i společně se dočkáte nejúspěšnějších melodií pro různorodě mimořádné vokály.
V obrazovém podání navíc oceníte vervu ostravské Věry i pražské Petry a spolehlivost doprovodných kapel v repertoáru soulovém, bubble-gumovém, rockovém i baladickém. Nechybí tu Špinarové Meteor lásky, Raketou na Mars, Boogie nebo Jednoho dne se vrátíš, ani Janů Motorest, Moje malá premiéra, Říkej mi nebo Už nejsem volná, společný je pak grandiózní závěr s To máme mládež a Proud Mary. Skvělé písničky, umělecky i technicky atraktivní záznam, stylový fotografický booklet. Dokonalá vzpomínka pro návštěvníky koncertů, radost pro všechny fandy.
Největší hity dvou pěveckých hvězd na koncertním CD a DVD!

Foto: Supraphon

FB_post_Mysmas