Společnost Magic Box se stává distributorem filmových titulů studia Universal Studios Limited

Od letošního roku se video distributor Magic Box stal novým exkluzivním distributorem filmů z produkce studia Universal, které doposud zastupovala společnost Bontonfilm a.s.

203609

Magic Box (AQS) se již nezpochybnitelně stává leaderem na trhu s filmy a seriály na fyzických nosičích (DVD, Blu-ray a 4K UHD Blu-ray) jak v Čechách, tak na Slovensku, prostřednictvím dceřiné společnosti AQS, Magic Box Slovakia.

Na sklonku roku získal Magic Box po velice složitém a nekompromisním jednání licenci k filmům studia Universal (Universal Studios Limited). „Licenční podmínky byly pro nás na začátku jednání zcela nepřijatelné,“ říká Jan Rubeš, ředitel video a VOD distribuce.  Nakonec však marketingová ředitelka Petra Synáčová a obchodní ředitel David Šnobl, kteří poslední fázi jednání vedli, dosáhli podmínek, která dávají pro Magic Box obchodní smysl. „Je to dobrá ukázka toho, že se ani malá firma v malé zemi nesmí při jednání zaleknout giganta z Hollywoodu,“ říká Rubeš.

Ze šestice hollywoodských studií tak nyní Magic Box zastupuje čtyři. Disney,Warner Bros., Universal a Paramount. V letošním roce se tak na nosičích z hollywoodské produkce objeví mimo jiné i tyto atraktivní filmové tituly.

Sudio Universal

Jak vycvičit draka 3

Tajný život mazlíčků 2

Grinch

Warner Bros

Zrodila se hvězda

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Aquaman

Disney

Avengers: Endgame

Toy Story 4: Příběh hraček

Captain Marvel

A Bumblebee od studia Paramount

Foto: Magic Box


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353