Podívejte se na nový klip Adrenalin skupiny Like-it

Po vydařeném singlu Nádech, který patří mezi nejhranější písně v českých rádiích, vystřelili Like-it s dalším energickým singlem Adrenalin. Mladá, energická pop-rocková kapela z Vysočiny, která si říká Like-it, je pro mnohé jedním z největších překvapení uplynulého roku! Jejich singl Nádech bodoval nejen v hudební televizi Óčko, ale i na českých rádiích, včetně Evropy 2. Nyní přichází s novinkou Adrenalin.

DSC_0147

Videoklip ke svému novému počinu svěřili Like-it stejně jako ten předešlý Ondrovi Soukupovi, který působí jako baskytarista v kapele Pekař a točí klipy třeba pro Rybičky 48 nebo právě Pekaře. Prvně kapela ukáže i nového člena kapely, klávesista Jiří Kiesewetter. „Klip k Adrenalinu se nevztahuje přímo na text písničky, ale naším cílem bylo přivodit pocit, který má každý v sobě v situacích, které naplňují nás všechny. Zkrátka každý pro něco nebo někoho žijeme,“ říká zpěvák Like-it Dominik Kříž.

DSC_0186

Like-it jsou mladá pop-rocková kapela z Vysočiny, kterou tvoří čtyři kamarádi už z dětství a nově pátý člen kapely, klávesista Jiří Kiesewetter. Kapela zaujme energickým a sebevědomým vystoupením, kterému nechybí chytlavý zvuk kytary ani charismatický projev zpěváka Dominika.

Like-it mají za sebou dvě turné s kapelou Chinaski nebo turné s kapelou Sebastian, kde hráli jako předskokani. Vyhráli soutěž kapel Vysočina Festu v roce 2013 a také soutěž Vysočina hledá talent 2014, poté se umístili i v anketě Český Slavík. Jejich singl Nádech rotuje na TV Óčko, boduje na rádiu Evropa 2 a vede hitparádu IFPI jako nejhranější song v CZ rádiích.

Podívejte se na klip zde:

https://youtu.be/Yz5HDefGSAg

Členové:

Dominik Kříž – zpěvák

Pavel Jansa – bubeník

Marek Vejtasa – basák

Dan Dukovský – kytarista

Jiří Kiesewetter – klávesista

Facebook: https://www.facebook.com/Like.it.official/

Instagram: https://www.instagram.com/like_it_official/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5VPMK24Rlr2-tTzsZMVx2g/

Web: www.like-it.cz

Foto: Michael Kašpar