Ben odjistil Bomby, rappeři Moja Reč mu kryli záda

Ben Cristovao se pochlubí hned dvěma novými klipy. Singl Bomby je v audio verzi venku už pěkně dlouho, teď se můžete konečně podívat také na videoklip. Mezi členy natáčecí crew jsou například slovenští rappeři Moja Reč, Benův mladší bráška a také tanečnice Kanyeho Westa. Co nevidět by měl Ben odbouchnout také klip k písni Tělo.


V songu Bomby se Ben obouvá do podobých témat, která řešil i ve svém předchozím hitu Prdel. Jde vlastně o takové poselství ve stylu písně Zůstanu svůj od Karla Gotta, akorát ve verzi pro 21. století. Peníze nejsou všechno, styl se za ně nedá koupit. Zůstat svůj a nehrát si na něco, co člověk není, je přesně to, o co Benovi jde. Po technické stránce je klip hodně vysoko: „Je potešující sledovat vzrůstající míru prezentace Benova entertainmentu. Úroveň CGI, tedy 3D grafiky překonává všchny vžité pravidla v ČR a SR a rozpočtem a výpravou se klip rovná velkým zahraničním produkcím. Ben na sobě pracuje a je s ním radost pracovat,“ dodává Lukáš Rychtařík za Championship Music.


Klip má dost dalších zajímavých hostů, mezi nimi je například dvojka rapperů Moja Reč ze Slovenska, exotická kráska Jessica Monteiro, která (coby členka taneční skupiny JAD) byla jednou z tanečnic ve videoklipu Runaway, který Kanye West pořídil v České republice, za pomoci choreografa Yemiho A. D. Ve videoklipu si zahrál také jeden z Benových fanoušků, který svou účast vyhrál díky nejoriginálnějšímu videu. Nesmíme zapomenout ani na nejmladšího člena týmu – a to Benova mladšího brášku, který si natáčení pořádně užil.


Ben Cristovao je i tento rok (společně s bývalou přítelkyní Monikou Bagárovou) tváří jedné ze světových sportovních a lifestylových značek. Fanoušci počítačových her, a nejen ti, ho poznali v reklamě na jeden z gamesových trháků konce roku s názvem Halo 4. Reklama na tuto počítačovou hru se natáčela v Praze pod režisérským vedením slavného Davida Finchera (ten má na svém kontě snímky jako sociální síť, Klub rváčů nebo Muži, kteří nenávidí ženy). Před nedávnem se taky Ben zapojil do akce Seznam se bezpečně. Tento projekt se snaží upozornit na nebezpečí, které hrozí dětem ve věku 10 – 16 let. Ty si často neuvědomují, že ten, s kým jsou na internetu v kontaktu, nemusí být vůbec tím, za kterého se vydává. Ben tak, stejně jako před nedávnem třeba Robbie Williams, upozorňuje na nebezpečí internetového seznamování.


Ben v blízké době »odbouchne« taky další videoklip – Tělo. Kvůli němu pořádně trápí svoje tělo v posilovně, ale na svoje si přijdou určitě nejen Benovy fanynky.

Podívejte se na klip zde:

Foto: Championship Music