Reportéři na vaší straně – vrátíme jim to za vás!

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám v sobotu 23. února od 18 hodin na Prima family Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat těmto tématům:

Trest za registrační značku
Víte, kvůli čemu musíte odstavit své auto z provozu? A na jak dlouho vám zabaví řidičák třeba za jízdu bez značky? A co můžete dělat, když se vám právě tohle přihodí na cestě?

Výkup pozemků
Chystá se stát stavět na vašich pozemcích? Kolik máte dostat peněz? A musíte přistoupit na pronájem parcel, když je stavbaři chtějí vykoupit až za několik let?

Předváděcí prodejní akce
Kam vrátit smlouvu a nechtěné zboží z předváděcí akce, když firma přestane přebírat zásilky? Jaký je postup, abychom i v takovém případě stihli stanovené lhůty?

Chybný projekt na dům
Jaká jsou rizika, když kupujeme rozestavěný dům nebo byt? A které smlouvy jsou pro nás bezpečné? Dá se pojistit, aby naše bydlení bylo podle projektu?

Nezaplacené pojistné za vyhořelý dům
Jak dlouho musíte čekat na peníze od pojišťovny, když vám vyhoří dům? Jaké má pojišťovna lhůty na své šetření? A co dělat, když její otálení způsobuje na vašem majetku další škody?

Foto: TV Prima