S valentýnskou aplikací máte rande v malíku

Svátek zamilovaných už klepe na dveře a vy si stále lámete hlavu, jak originálně pozvat svoji drahou polovičku na romantické rande? Zkuste valentýnskou aplikaci od Cinema City.

menutortila

Možností, jak tento speciální den strávit, je hned několik. Je stále více těch, kteří se každý rok svépomocí nebo díky všemožným radám snaží vymyslet pro partnera nevšední dárek. Nicméně valná většina slavících originalitě dává vale a sází na jistotu – připraví si dobrou večeři a stráví valentýnský večer doma. Kino průmysl se to snaží změnit! „Valentýn je pro kino průmysl velmi důležité téma, proto zákazníkům připravujeme speciální valentýnské akce jako třeba aplikaci, díky které mohou prověřit, jak se k sobě hodí se svým protějškem nebo najít filmového či dokonce životního partnera. My jim jejich valentýnské rande obohatíme o dárek, třeba v podobě 1+1 vstupenka zdarma,“ říká Robert Švec, marketingový manažer Cinema City. „Navíc ve VIP Chodov si návštěvníci mohou užít unikátní spojení filmového zážitku a příjemné večeře. Kromě neomezené konzumace teplého a studeného bufetu, popcornu, nachos a nealkoholických nápojů bude u příležitosti Dne svatého Valentýna připraveno také speciální menu složené z tortilly s náplní dle volného výběru a belgických waflí se zmrzlinou, čokoládou a šlehačkou,“ dodává Švec.

vaflesešlehačkou

Pro všechny, kteří plánují Valentýna oslavit byť třeba úplně poprvé, ale mimo známé pohodlí domova, si síť multikin Cinema City připravila valentýnskou aplikaci. Jedná se již o třetí verzi a tentokrát nese název »Rande jako z filmu!«. Je však důležité zmínit, že ji mohou využít jak páry, tak i nezadaní, kteří svoji polovičku teprve hledají. Zadané páry si ve hře prověří, jak dobře znají svého partnera a jeho návyky během návštěvy kina a sledování filmu. Ti, kteří partnera aktuálně nemají, se naopak mohou díky aplikaci seznámit s novým protějškem a rovnou zajít na společné rande jako z filmu do Cinema City. „V loňském roce se do aplikace zaregistrovalo 16.280 uživatelů a celkem 7.144 párů si opravdu nakonec v Cinema City domluvilo rande,“ uvádí Robert Švec, marketingový manažer Cinema City.

Každý soutěžící, který se v aplikaci spojí se svým partnerem, ať již stálým nebo potencionálním, získá jednu polovinu výherního kódu. Při setkání v kině pak svůj kód oba složí dohromady a mohou společně získanou cenu čerpat.

randejakozfilmu

Registrací v aplikaci tak získáte novou formu pozvánky na rande a třeba rozšíříte řady pravidelných valentýnských návštěvníků kina. Výhry pro všechny účastníky jsou odstupňované podle úspěšnosti, od zajímavých slev v menu pro dva na baru až po vstupné 1+1 zdarma. Hraje se až o 26 000 výher! Aplikace běží od 1. do 14. února a výherní kódy mají platnost do 28. února.

Odkaz na valentýnskou aplikaci Cinema City: www.randejakozfilmu.cz

Odkaz na valentýnskou nabídku VIP Chodov: https://www.cinemacity.cz/vipvalentyn

Foto: www.randejakozfilmu.cz