Měsíc prázdnin navíc s Michalem Nesvadbou a Magdalenou Reifovou

Letošní prázdniny překypovaly krásným počasím, a tak bude návrat do školních lavic pro děti opravdu nesnadný. Obchodní centrum Letňany se rozhodlo jej co nejvíce zpříjemnit, a proto připravilo na září akci nazvanou Měsíc prázdnin navíc. Ta bude plná her, pohádek, písniček, soutěží, smíchu a oblíbených tváří z televizních obrazovek.

Michal Nesvadba 2
První týden programu začne hned 1. září. Maminky s dětmi čeká po povinnostech prvního školního dne zábava v podobě dětské diskotéky pod vedením zkušeného animačního týmu a také hraná pohádka. I sobota 5. září bude pohádková, oblíbená televizní rosnička Míša Dolinová se objeví v hlavní roli představení se školní tématikou společně s mladou hereckou hvězdou Ladislavem Ondřejem (známým ze seriálu Ordinace v růžové zahradě). Sobotní program nabídne také setkání s populární herečkou Simonou Stašovou a Manolitem. Ten je hlavním hrdinou španělské dětské knižní série, jejíž třetí díl vyjde již brzy pod názvem Frajer Manolito. Nedělní program pak bude plně v režii oblíbeného herce a moderátora Michala Nesvadby, který baví malé i velké již přes třicet let.

Reifova Magda 2
V sobotu 12. září proběhne autogramiáda oblíbených dětských moderátorů z pořadu Wifina, kteří si se svými fanoušky rádi popovídají a také se s nimi vyfotí. Pro maminky jsme připravili módní přehlídku plnou trendů pro nadcházející sezonu. O víkendu také slavíme Mezinárodní den čokolády, proto se jí budeme věnovat po celou neděli (13. 9.). Čokoládu budete moci ochutnat v různých podobách, dozvědět se něco více o její historii a také z ní vytvořit obrázek.

piskomil se vraci4
Dnešní uspěchaná doba svačinám nepřeje, maminky mají obvykle ráno plno práce a svačiny se řeší v automatech s občerstvením. S námi si děti budou moci po oba víkendové dny vyzkoušet, jak si chutnou a zdravou svačinku připravit za pár minut. Samozřejmě nebude chybět ani ochutnávání. 
Poslední zářijový víkend bude plný písniček. V sobotu (26. 9.) přivítáme Magdalenu Reifovou, oblíbenou moderátorku pořadu Kouzelná školka, která si přijde s dětmi zazpívat. O den později (v neděli 27. 9.) se na děti těší správňácká parta Pískomil se vrací, která dětem zahraje písničky ze svých dvou vydaných alb.

Reifova Magda
Poslední den programu 28. září nabídne malý výlet do historie. Prostor obchodního centra se změní ve středověké kolbiště, bude k vidění historický šerm a děti si také vyzkouší střelbu z luku. Maminky se nemusí bát, bezpečnost dětí bude maximálně zajištěna. Animační tým pro děti připraví tématickou diskotéku plnou písniček z populárního filmu Ať žijí duchové a také zábavný kvíz pro děti Z pohádky do pohádky.
Každý den bude doplněn o mnoho dalších aktivit jako například malování na obličej, trampolína, skákací hrad, deskové hry, focení a mnoho dalšího.

Více infa zde: www.ocletnany.cz

Reifova Magda 3

Program po dnech:
1. 9. – dětská zumba a diskotéka
5. 9. – pohádka Míša Dolinová a Ladislav Ondřej, Simona Stašová a Manolito
6. 9. – Michal Nesvadba
12. 9. – módní přehlídka, autogramiáda moderátorů pořadu Wifina
13. 9. – čokoládová neděle
19. – 20. 9. – zdravé vaření s dětmi
26. 9. – zpívání s Magdalenou Reifovou
27. 9. – koncert Pískomil se vrací
28. 9. – historický šerm, střelba z luku a kuše, tématický program se zábavným vědomostním kvízem z Pohádky do pohádky

piskomil se vraci3

O Obchodním centru Letňany
Obchodní centrum Letňany bylo postaveno v roce 1999. Toto nejmodernější obchodní centrum v České republice s rozlohou přes 125 000 m2 patří mezi TOP 40 obchodních center v Evropě. Návštěvníci zde mohou nakupovat ve více než 180 obchodech. Největší zastoupení mají obchody s módou a módními doplňky. Centrum nabízí bohatý výběr obuvi, sportovního vybavení, hraček a výrobků pro péči o krásu a zdraví. Návštěvníci zde najdou i nejmodernější hypermarket Tesco  u nás. Mohou využít také řady služeb – od květinářství, přes cestovní kanceláře až po kadeřnictví či čistírnu. Součástí nabídky centra je i široké spektrum sportovního vyžití jako je sportovní centrum, aquacentrum, multikino, Hurricane Factory s největším větrným tunelem v Evropě či nabídka občerstvení v některé z kaváren či restaurací.

Foto: OC Letňany

FB_post_chalupari