Nebezpečný pád Kláry Vytiskové přímo před kamerami SuperStar!

I Palovi při pohledu na ni ztuhla krev v žilách! Novou porotkyní SuperStar je mladá česká zpěvačka Klára Vytisková. A na její start nikdo, ale ani ona sama, určitě nezapomene! Těsně před úplně první klapkou spadla tak nebezpečně, že ani vždy drsnému Haberovi nebylo všechno jedno!

Klara Vytiskova_pad
Už v neděli 30. srpna začínají castingové epizody největší pěvecké show SuperStar. K ostříleným porotcům – Palovi Haberovi, Martě Jandové a Ondřeji Soukupovi se přidá i nováček – v podstatě neznámá zpěvačka Klára Vytisková. A té se podařil ještě před začátkem pořádný trapas! Osudným se jí stal moment, když si poprvé zkoušela porotcovskou židli. „Pozor, když se odrazíte na této židli…“ začal své kolegy upozorňovat zkušený porotce Palo Habera. Ještě však ani nestihl doříct větu, Klára se odrazila na židli na kolečkách a zažila pořádně tvrdý pád.
„Ve studiu zůstali všichni jako opaření. Ten pád vypadal velmi nebezpečně, jen o kousek minula postavenou scénu, mohla se udeřit do hlavy a to by dopadlo velmi špatně,“ prozradil zdroj ze zákulisí. Když však Klára i ostatní porotci zjistili, že incident se obešel bez následků, vzali to s humorem a na nevydařeném startu se dobře pobavili. Nový ročník SuperStar startuje na Nově už tuto neděli 30. srpna ve 20.20 hodin.

Foto: TV Nova

FB_post_chalupari