Barbora Mottlová: V Přístavu se mi líbilo

Herečka Barbora Mottlová si v primáckém seriálu Přístav zahrála menší roli městské dívky, pro niž je příroda nepřítel. Jaký vztah k přírodě má herečka ve skutečnosti? A jak tráví léto?

Přístav
Barbora Mottlová hraje městskou holku, která se se svým přítelem jednoho dne objeví v chatové osadě. V minisukni a podpatcích a od první chvíle má problém. „Je to typická městská holka, která má tu smůlu, že ji hned štípne nějaké hovado. Přijde v podpatečcích mezi místní chlapy, kteří tam hrají nohejbal, a na všechno si stěžuje, čímž budí pozornost. Zatímco jejímu příteli, kterého hraje Radim Novák, se tam líbí, ona by se nejraději otočila a odjela zpátky domů,“ říká Barbora.

PR 7
Herečka se narodila v Praze. Je tedy taky spíš městská holka? „Jsem sice Pražák, ale z Modřan, za barákem jsme měli les a o prázdninách jsme hodně jezdívali na venkov, takže v přírodě se ráda a často pohybuju. Jako holka jsem měla pořád odřená kolena, což mám pořád, ovšem teď z divadelního jeviště, rozhodně nejsem žádná citlivka. Chatová osada a zátoka, kde se točí seriál Přístav, se mi moc líbí, mám ráda letní romantiku, posezení u táboráku, pečení buřtů a podobně. Neříkám, že bych tu musela žít, ale strávit tu pár dnů? Proč ne?“

PR 6
Má Barbora Mottlová léto spíš pracovní, nebo odpočinkové? „Slíbila jsem si, že budu letos o prázdninách odpočívat, ale vůbec se mi to nedaří, mám hodně nabídek na moderování i nějaké natáčení, takže léto mám spíš pracovní. Ale nevadí mi to, naopak jsem ráda,“ říká Barbora.

PR 5PR 3 PR 2 PR 1

Foto: TV Prima

FB_post_chalupari