Chcete osobně poznat Dona Miguela Ruize? Bude mít v Praze seminář

Je autorem legendárních Čtyř dohod. Lékař, spisovatel, toltécký šaman a vizionář. Čtyři dohody zcela změnily život nejen jemu, ale i mnoha milionům čtenářů na celém světě. Na přelomu října a listopadu se tento muž společně se svým synem Don Chose Ruizem, na svých cestách zastaví v Praze na celé dva dny a čeští čtenáři mají možnost projít s ním celodenním seminářem.


„Zvu vás k účasti na novém snu lidstva, na snu, v němž všichni budeme moct žít v harmonii, pravdě a lásce. Lidé všech náboženských přesvědčení a filozofií zde nejsou pouze zváni, ale i respektováni. Nezáleží na tom, zdali věříte v Krista, Mojžíše, Alláha, Bráhmu, Buddhu, či v nějakou jinou bytost nebo pána; tento sen otevírá náruč všem.
Každý z nás má své vlastní přesvědčení, vlastní názor. Existuje miliarda různých pohledů na věc, ale stejně vždy jde o stejné světlo, o stejnou sílu života, která leží v každém z nás.
Cítíte-li v těchto slovech pravdu, pak Vás tedy zvu, abyste otevřeli svá srdce a pomohli mi změnit svět. První otázkou samozřejmě je: Jak chcete změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět.


Když Vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.
Kamkoli jdu, slýchávám lidi říkat, že na tento svět přicházíme s posláním, že máme nějaký úkol nebo že musíme tento život překročit. Věřím, že sem opravdu s nějakým posláním přicházíme, ale nic překračovat ve skutečnosti nemáme. Naším posláním je být šťastní. »Jak« to udělat záleží na bezpočtu různých způsobů toho, co máme rádi, ale tím pravým posláním našeho života je užívat si každičký okamžik, který zde máme.
Dříve či později přestanou naše fyzická těla existovat. Byl nám dán pouze určitý počet východů a západů slunce a úplňků, které si můžeme vychutnat.
A to je čas, jenž si máme užít naplno a radovat se sami ze sebe i z druhých,“ zve na svůj seminář Don Miguel Ruiz.

Setkání
31. 10. – Kongresové centrum – 18-21 hodin
Probouzení
1. 11. – Kongresové centrum – 10-18 hodin

Pořadem bude provázet Jaroslav Dušek, který v divadle Klub Lávka, hraje již přes osm let právě představení na motivy Čtyř dohod. Stále beznadějně vyprodané… Nyní je tu jedinečnášance setkat se nejen s Jaroslavem Duškem, ale i samotným Donem Miguelem Ruizem. Účastníci jednoho večerního a jednoho celodenního semináře (s polední přestávkou) se setkají s Donem Miguelem Ruizem a jeho synem Jose Ruizem v tématech ČTYŘ DOHOD, PÁTÉ DOHODY a PROBUZENÍ.
Jedinečná atmosféra, kterou zažívají účastníci Ruizových seminářů, jsou inspirováni jeho učením a zúčastní se cesty osobního rozvoje. Druhý den programu je otevřený, s možností prožitku, který prožívají lidé na setkáních v Mexiku. Program je flexibilní, vše záleží na současném zdravotním stavu Dona Miguela. Eventuální program a Iniciace na Vyšehradě jsou optimální a zatím nebyly stoprocentně potvrzeny.

Foto: www.donmiguelruiz.cz