V Hlasu skončili Katarína Demská a Petr Kutheil

Šesté finále Hlasu ČeskoSlovenska se stalo osudným pro Katarínu Demskou z týmu Dary Rolins a Petra Kutheila z týmu Michala Davida. Katarína v Rozstřelu, který televize Nova vysílala v pondělí 14. května 2012, nestačila na Miloše Novotného, Petr neprošel přes Kateřinu Petráňovou.

„Je mi to hodně líto, ti lidé mi budou chybět, protože už jsme si na sebe zvykli. Čeká mě škola, to se na mě valí ze všech stran. Musím ukončit bakalářské studium, dál studovat nepůjdu, budu určitě nějak pokračovat v hudbě,“ řekla krátce po vyřazení Katarína.

Druhý vyřazený soutěžící Petr Kutheil odcházel spokojený: „Toužil jsem po tom, že když se tohle stane, aby mi Michal nabídl práci v muzikálu. A on to udělal. Je to u mě frajer, protože tohle nemusel. To znamená, že mi důvěřuje. Pro mě se toho moc nezmění, ale přeju to ostatním, a to upřímně.“


Sedmé finále, které bude vysílat TV Nova v neděli 20. května 2012 od 20 hodin, přinese radikální změnu. Vystupovat budou poprvé všechny čtyři týmy – Dary Rolins, Michala Davida, Pepy Vojtka i Rytmuse. Z každého týmu v následném pondělním Rozstřelu vypadne jeden soutěžící.

Foto: TV Nova