TGM: Talkshow Geni a Míši: Jízda pokračuje!

Do druhého dílu nové talkshow Richarda Genzera a Michala Suchánka, za aktivní režisérské asistence Ondřeje Sokola, přijali pozvání zpěvačka Ewa Farna, generál Andor Šándor a cestovatel Dan Přibáň, který jezdí trabantem napříč světem. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 7. září ve 21.30 hodin na Primě.


Nový pořad TV Prima moderují ostřílení Michal Suchánek a Richard Genzer, kteří si budou celý podzim zvát do holešovického klubu La Fabrika skvělé hosty – divákům je pak představí na Primě vždy v neděli ve 21.30 hodin.
Michal se hned musel zeptat na některé titulky, které se objevují v médiích: Farna žije jako upír, Můj zadek? Aspoň si mám na co sednout… Se zadkem Ewa souhlasila, nicméně v případě titulku s upírem prohlásila, že ho taky nepochopila. Moderátoři chtěli vědět, kde v Praze Ewa bydlí, Ewa však nechtěla říct a Geňa se zeptal, jestli bydlí v Komořanech. Celé studio okamžitě začalo řešit, kde jsou vlastně Komořany… Ewa se po chvilce debaty o bydlišti udiveně zeptala: „To se vážně budeme bavit o tomhle?!“
Ewa se přiznala, že studovala práva ve Varšavě, ale po roce toho nechala. Prý se ptala rodičů, jestli má nechat školy, nebo zpívání, a prý jí řekli, že by byla blbá, kdyby nechala zpívání. „Tak jsem blbá a nechala jsem školy!“ dělala si legraci sama ze sebe.
Moderátoři probírali bulvární titulky a dostali se na téma Ewiny stravy – chtěli vědět, jestli je pravda, že fotí jídlo a posílá to své výživové poradkyni. Ewa přiznala, že částečně je to pravda. Ondřej navázal a prohlásil, že posílání MMS je naprosto skvělá forma komunikace – „Najdu si novou holku, vyfotím ji, pošlu to té staré a je to!“ ☺
Když konečně změnili téma, Geňa chtěl vědět, jestli jsou lepší kluci Češi nebo Poláci. „Já jsem měla jenom tři Čechy, tak já nevím!“ Podle dalšího z bulvárních titulků chce Ewa věrného manžela, tři děti a psa. „Jakou chceš rasu?“ ptali se moderátoři. „Čeho?“ nevinně odpověděla Ewa – a vzápětí pochopila dvouznačnost svého dotazu a začala se smát. Debata se stočila k tomu, jaké rasy psů vlastně Ewa zná – střídala se s Michalem, ale moc toho dohromady nedali.
Pak kluky zajímalo, jaké se Ewě líbí dětské jméno, a nakonec možnost výběru neomezili jen na děti, takže Ewa prohlásila, že Ema. Když chtěli mužské jméno, Ondřej navrhl jméno Eman. Ewa to opravila na E-mana a Ondřej hned šel registrovat doménu.

Copak prozradí brigádní generál z vojenského zpravodajství a jak moc se dá vůbec vtipkovat o armádě? A jaká bude jízda s trabantem? Rozhodně zajímavá.
Pro Ewu byl také nachystaný lyžařský trenažér, nově pojmenovaný po panu prezidentovi (prvním hostovi a jezdci této disciplíny) jako „Klausův šus“. Jak si s touto výzvou Ewa poradí?
A aby toho nebylo málo, měli na ni kluci nachystanou ještě jednu zábavu – které se s Ewou účastnil Michal. Oba si naplnili ústa vodou, Richard je měl rozesmívat, a kdo nevydrží, vyprskne vodu na toho druhého. Kdo nejlépe zvládne tento tříkolový souboj a kdo bude nejmokřejší? Nezapomeňte v neděli 7. září ve 21.30 hodin na Primě.

O pořadu:
Michal Suchánek a Richard Genzer přichází se zbrusu novou talkshow. S klasickým modelem takovéhoto zábavného pořadu má TGM společné snad jen to, že si Michal s Richardem pozvou dva, někdy tři hosty. Těmi budou osobnosti známé nebo něčím výjimečné. Tím ale podobnost končí. Ačkoli mezi hosty budou i slavné tváře, moderátoři vám je představí v jiném světle, než jak jste na ně zvyklí. Ukážou vám jejich nečekané stránky osobnosti. Další zajímavostí je to, že Talkshow Geni a Míši začne vždy krátkým videem, které bude natočeno tak, aby tematicky ladilo s daným dílem. Do průběhu show bude také často zasahovat režisér, který se může kdykoliv objevit na velkoformátové obrazovce. A tím režisérem nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol. Nebude chybět ani krátká improvizovaná scénka ze života pozvaného hosta, kterého často donutí hrát s Michalem a Richardem. TGM: Talkshow Geni a Míši zakončí překvapivý bonus, tak si nedělní večery nenechte ujít!

Foto: TV Prima