Rocker Janda vaří, žehlí a sleduje telenovely

Drzá Diana Kobzanová si do své talkshow pozvala dalšího zralého muže, frontmana Olympicu Petra Jandu. A Petr Janda je ve formě! Nejen jako skladatel, kytarista a hudebník, ale především jako člověk! Zatímco jiní v sedmdesáti hledají brýle, slevy či naději na možné zvýšení důchodů, Janda vychovává malé děti, koncertuje, ale také vaří, žehlí – a dívá se na telenovely.


Ačkoli ho Diana Kobzanová přivítala ve své talkshow opět drze – s tím, že je jejím suverénně nejstarším hostem, v průběhu rozhovoru tála a občas zalitovala, že není na místě jeho manželky Alice právě ona. Přitom to začalo nevinně – od otázek, zda je snazší se dožít ve zdraví sedmdesátky, nebo strávit s jednou kapelou padesát let až po odvážné – zda chodí na preventivní prohlídky. Zatímco ohledně života s kapelou Petr Janda zdůrazňoval nutnost »nehrát hry na pravdu«, péči o své zdraví se věnuje přímo vzorně. Není divu – jeho nejmladší dcera se narodila letos v květnu a tak je zodpovědnost na místě.
V závěru došlo i na speciální »vědomostní« test – jestlipak si otec čtyř dcer pamatuje přesná data jejich narození. Co se ovšem dělo v samotném finále? To popadl kovaný rocker místo kytary sponky, gumičky do vlasů – na Óčku se začaly dít neuvěřitelné věci. Dívejte se v pátek 9. listopadu od 21.10 hodin na talkshow Drzá Diana.

Foto: TV Óčko