Partička zplodila budoucí státní hymnu! A to je cool!

Po letní pauze přichází nový premiérový díl Partičky. Premiérově na Prima Cool. Domovský televizní kanál se mění, ale sestava zůstává stejná. Stejně zábavná, stejně pohotová, stejně ujetá.


Protože se nový díl točil před několika měsíci, umějí Partičkáři nejspíš předpovídat budoucnost. Marián nejdřív přijede na scénu pouhý den po skončení Prague Pride coby homosexuální bruslař. A hned na to se Ondřej při hře Charaktery představí ve víc než aktuální roli. V době, kdy se v naší zemi rozpouští sněmovna, ztvární snadno vypustitelnou političku… Gumovou.


Sekundovat mu budou kominík milující publikum Geňa a nadčasový charakter a fantom českých maloměst. Uražená prodavačka zeleniny v podání Igora. Žádný div, že tato skvadra pořádně zamotá hlavu úlisnému moderátorovi Michalu Suchánkovi, který bude role hádat. Ten se úlisnosti zhostil s takovou vervou, že by se od něj mohl učit i Roman Šmucler.


Dále díky detektoru lži bude rozmluva přes plot sousedů Igora a Ondřeje konečně upřímná. V jamovací hře Džezík spontánně vznikne možná budoucí hradní hymna s refrénem »Už nikdy víc bumbat nebudu«. Nesmyslný příběh bude překvapivě sem tam dávat smysl a nesmysly se budou provádět i s Rekvizitou – tentokrát bílým prostěradlem. Tak nezapomeňte v pondělí 19. srpna ve 21.50 hodin zapnout Prima Cool.

Foto: TV Prima