Nova začala natáčet novou řadu seriálu Kriminálka Anděl!

Tento týden padla v ateliérech v Holešovicích první klapka čtvrté řady úspěšného seriálu Kriminálka Anděl. Zástupci televize Nova, tvůrci seriálu a herci slavnostně rozkrojili dort a symbolicky zahájili natáčení seriálu, jehož předchozí tři řady zabodovaly nejen u televizních diváků, ale také u kritiků.


„Příběhy v nové řadě budou opět volně inspirovány skutečnými událostmi. Čeká nás řada zajímavých prostředí a především se můžou diváci těšit na oblíbené hrdiny v podání herců Martina Stropnického, Marka Taclíka, Davida Švehlíka nebo Martina Hofmanna,“ přiblížil kreativní producent David Musil.
Ve čtvrté řadě seriálu nás čeká i nejedna novinka. Herecký tým například posílí Zlata Adamovská coby vedoucí kriminálky Věra Brotánková nebo Jana Pidrmanová jako vyšetřovatelka Lída. „Kriminálka Anděl přinese opět detailní pohled na práci kriminalistů. Jednotlivé případy a postupy vyšetřování konzultujeme s profesionály. Diváci uvidí i spoustu technicky a maskérsky náročných scén, například vraždu na kolejích,“ prozradila výkonná producentka projektu Klára Follová.

Tvůrci seriálu Kriminálka Anděl IV
Výkonná producentka – Klára B. Follová
Kreativní producent – David Musil
Režie – Jiří Chlumský
Režie – Jaroslav Fuit
Hlavní kameraman – Asen Šopov

Foto: TV Nova