Nova se bojí hokeje! Kvůli finálovému zápasu přesouvá Hlas na pondělí!

„Televize Nova věří v české hokejové zlato. Jako správný fanoušek se rozhodla vyjít vstříc vyznavačům hokeje a zároveň fandům dvanáctky největších Hlasů ČeskoSlovenska a přímý přenos dramatického sedmého finále výjimečně přesouvá na pondělí 21. května od 20 hodin! Ve stejný den stanice odvysílá také sedmý Rozstřel, v němž budou ze soutěže vyřazeni čtyři soutěžící,“ tolik oficiální prohlášení televize Nova. Pravda bude ale asi taková, že se na Nově zalekli, že by jejich finančně velmi nákladná pěvecká reality show utrpěla s hokejem drtivou porážku ve sledovanosti a proto ji raději přesunuli na pondělí.


„Televize Nova je stejně jako miliony Čechů jedním z fanoušků národního hokejového týmu a věří, že mu bude moci držet palce ve finálovém boji o zlato. Proto se rozhodla vyjít vstříc i ostatním fanouškům, kteří jsou zároveň fanoušky dvanáctky nejúspěšnějších finalistů soutěže Hlasu ČeskoSlovenska. Sedmý finálový přenos Hlasu se tak mimořádně přesouvá na pondělní večer 21. května 2012, kdy se přímý přenos začne vysílat ve 20 hodin. Ve stejný den budou moci diváci sledovat také Rozstřel, jehož začátek se s ohledem na průběh sedmého finálového kola posouvá na 22.45 hodin, ihned po jeho ukončení.
Místo nedělního přenosu Hlasu ČeskoSlovenska bude TV Nova vysílat historický velkofilm První rytíř (na snímcích). Na pondělní večerní program se mohou diváci těšit o týden později, fanoušci seriálu Kriminálka Anděl si závěrečný díl třetí řady s názvem Pasťák vychutnají v pondělí 28. května 2012 v obvyklém čase od 20 hodin. O týden později se posune také plánovaný díl krimiseriálu Námořní vyšetřovací služba, který TV Nova odvysílá v obvyklém čase 22.55 hodin. Pondělní Noční Televizní noviny budou z vysílání vyřazeny bez náhrady,“ tolik dnes vydaná tisková zpráva TV Nova.

Změny v programu TV Nova
Neděle 20. května 2012
20.00 – První rytíř
Král Sean Connery a rytíř Richard Gere se střetnou v největší bitvě života o společnou lásku Julii Ormond. Americký romanticko-dobrodružný film (1995). Dále hrají B. Cross, L. Cunningham, J. Gielgud a další. Režie J. Zucker (124 min)
Další pořady beze změny

Pondělí 21. května 2012
20.00 – Hlas
22.45 – Rozhodnutí
Další pořady beze změny

O týden později se přesouvá:
Kriminálka Anděl III (16 díl – Pasťák) – přesouvá se na pondělí 28. května od 20.00
Námořní vyšetřovací služba VIII (18. díl) – přesouvá se na pondělí 28. května od 22.55
Noční TN – bez náhrady

Foto: TV Nova