Nikol z Robinsonova ostrova si vyřizuje účty s expřítelem!

Včera večer odstartovala na Nově premiérová řada reality show Robinsonův ostrov s devatenácti novými soutěžícími, kteří jsou odhodlaní udělat vše pro výhru 2 500 000 korun a titul Robinson 2018.

Nikol_1

Mezi soutěžícími v Robinsonově ostrově uvidí diváci také pětadvacetiletou Nikol Gremplewskou z Karviné. Na první pohled vzbuzuje dojem křehké barbíny. Proti tomu chce na ostrově bojovat. „Ukážu všem, že na to mám! A chci nakopat zadek mému bývalému příteli, který se do Robinsonova ostrova taky přihlásil, neúspěšně.“

Těžký rozchod Nikol nastartoval a v soutěži plánuje zůstat co nejdéle, dokonce prošla expresním kurzem přežití, ale stihla pouze teoretickou část. „Chci změnit svůj osud.“ Největší slabinou fitness trenérky, která také ráda píše knihy, je strach z pavouků. „Když vidím pavouka, dostanu skoro infarkt, většinou se jim snažím vyhnout.“ Pomůže Nikol účast v náročné show zapomenout na ex-přítele, nebo jí velké odhodlání podlomí kolena hned v úvodu hry?

Nikol_2

O show Robinsonův ostrov

Z více než šesti tisíc přihlášených zájemců odletěla na izolovaný filipínský ostrov skupina devatenácti Čechů, aby bojovala o pohádkovou finanční výhru ve výši 2 500 000 Kč a splnění snu – stát se českým Robinsonem. Soutěžící čekají ve druhé řadě nové výzvy, náročnější úkoly i drsnější podmínky, ve kterých musí prokázat své odhodlání, vytrvalost, inteligenci, taktické uvažování a psychickou i fyzickou sílu. To vše jim zkomplikuje boj s nebezpečnou tropickou džunglí, silnými soupeři i nedostatkem potravy.

Nikol_3

Devatenáct hráčů, devatenáct charakterů! Soutěžící zažijí dusno, intriky i velká spojenectví. Jsou odhodlaní, jsou připraveni na všechno. Mají své sny, naděje i strachy. Jeden z nich se stane Robinsonem 2018. Na začátku druhé řady jsou soutěžící nově rozděleni do dvou týmů – ženy a muži. Zda se rozdělí do smíšených kmenů, a jakým způsobem, nebo zůstanou rozděleni na muže a ženy, se diváci dozvědí v průběhu prvních dílů.

Vítejte v džungli vztahů! Robinsonův ostrov každé pondělí a středu večer na Nově!

Foto: TV Nova