Mobilní studio TV Prima míří do Olomouce

Mobilní studio TV Prima zakotví o tomto víkendu 20. a 21. září 2014 na Horním náměstí v Olomouci. A nepřiveze jen živé vysílání přímo z mobilního studia, ale i bohatý doprovodný program pro celou rodinu, či hvězdné tváře. Akce Prima jede… za vámi startuje po oba víkendové dny v 15 hodin. Součástí programu jsou i autogramiády a odpočinout si můžete v Prima kavárně.


Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel. „Těším se do Olomouce o to víc, že je to moje univerzitní město, ráda se tam vracím. Diváci jsou na náměstích skvělí, je tam úžasná atmosféra, která z každého natáčení dělá silný zážitek,“ pochvaluje si roadshow Terezie Kašparovská.


Z hvězd spojených s FTV Prima do Olomouce v sobotu zavítá trojice krásek z České Miss Gabriela Franková (Česká Miss 2014), Tereza Skoumalová (Česká Miss World 2014) a Nikola Buranská (Česká Miss Earth 2014).V neděli potěší všechny hráče videoher jejich idol z pořadu RE-play Alžběta Trojanová. A nebudou chybět ani místní hvězdy – fotbalisté klubu SK SIGMA Olomouc. O hudební vystoupení se postarají protagonisté muzikálu Děti ráje, skupina Maxim Turbulenc, skupina Queenie a muzikálové hity zapějí František Pytloun, Bořek Slezáček a Genny Ciatti.


Akce Prima jede… za vámi se na Horním náměstí koná pod záštitou statutárního města Olomouc.

Foto: TV Prima