Exkluzivní dubnové novinky na Nova Cinema

Hned několik exkluzivních novinek připravila televizním divákům od poloviny dubna stanice Nova Cinema. Na její obrazovku vstupuje nová značka pro vybrané pořady nazvaná Nova Cinema Exclusive. Pod touto značkou bude televize divákům přinášet atraktivní a zajímavé programy, které se na českých neplacených televizích objevují poprvé a exkluzivně na Nova Cinema.


Jako první přinese takto Nova Cinema v neděli 22. dubna od 21.50 hodin premiéru filmu Fontána. Strhující sci-fi drama režiséra Darrena Aronofskeho se pokouší odpovědět na otázku, na kterou se lidé ptají už od nepaměti: „Co kdybyste mohli žít věčně?“ Příběh se odehrává ve třech odlišných, časových paralelách: V patnáctém století dostane španělský conquistador (Hugh Jackman) zvláštní úkol nalézt bájný strom života. Odměna bude vskutku královská, pokud jej najde, bude moci sdílet věčnost spolu se ženou, kterou miluje nade vše (Rachel Weisz). Ve století dvacátém bojuje doktor (Hugh Jackman) o život své manželky (Rachel Weisz), která onemocněla netypickým druhem rakoviny. Pokouší se najít lék, ale zdá se, že vše je marné. Třetí a zároveň poslední paralela je zahalena rouškou tajemství, ale má nás zavést do daleké budoucnosti až do století pětadvacátého, kde hlavní hrdina hledá odpovědi na otázky, které za svou dlouhou pouť časem nasbíral…


Dalšími Exclusive pořady budou v blízké době například snímky Cash (v hlavní roli s čerstvým držitelem Oscara Jeanem Dujardinem), Na hraně lásky (hlavní roli ztvárnila herecká hvězda Keira Knigthley) nebo premiérové díly legendární soutěžní show Amazing Race: O milion kolem světa.


Diváci se také mohou těšit na novou sadu reklamních předělů, v kterých si zahráli hlavní role výherci jedinečné soutěže s podtitulem »Dotkněte se hvězd«. Předěly jsou opět koncipovány tak, aby si výherci mohli užít natáčení před kamerou a dostali možnost vžít se do role skutečných filmových hvězd. Diváci tak mohou porovnat, jak si (se zdravou nadsázkou) vedli v rolích, které původně ztvárnili například Jack Nicholson, Ewan McGregor, Helen Hunt či Quentin Tarantino.

Foto: TV Nova