Co všechno prozradila odbornice na ženské cykly Dagmar Kožinová?

Největší zvědavost v posledním díle Show Jana Krause vzbudila v publiku odbornice na ženské cykly Dagmar Kožinová, podle slov Jana Krause zakladatelka projektu Ženské cykly. Dagmar Kožinová vysvětlila, co ji k tomu vedlo – její manažerská pozice, která u žen prý vede k tomu, že se snaží vyrovnat mužům, ale vždy narazí na to, že to nejde, právě kvůli menstruaci a menstruačnímu cyklu.


Jan Kraus byl zjevně lehce nervózní a postupně svými dotazy odkrýval jedno z mála posledních společenských tabu: „Třeba krev v reklamách je modrá, ne červená, to pak může nějakého nezkušeného mladíka zmást…“ A poté začal s Kožinovou řešit problémy čtyř období menstruačního cyklu, a dozvídal se věci, které ho evidentně zajímaly. „To jste si nevšimnul, že to, co jeden den na ženu zabírá, na ni druhý den neplatí?“ „To jsem si všimnul!“ s udivením připustil Jan Kraus.


Postupně spolu probrali všechny čtyři fáze ženského cyklu – »období stařeny«, »období mladé dívky«, »období milenky« a »období čarodějky«. „Takže vlastně muž žije každý týden s jinou ženou!“ pochopil Jan Kraus a bylo vidět, že má na jazyku stále mnoho nevyřčených otázek! Odpovědi Dagmar Kožinové hltal nejen on, ale i publikum…

Foto: TV Prima