Koukejte na obří ňadra v rukou Martina Dejdara!

Druhý díl Česko Slovensko má talent přinese opět pořádnou porci zábavy. Uvidíte nevídaná vystoupení, uslyšíte famózní zpěv a zažijete komické situace. Ve druhém pokračování největší talentové show mimo jiné uvidíte »Shaggyho« Moussu Aliho, který své přezdívce rozhodně neudělá ostudu. Jaro se dokonce vyjádří na jeho adresu s tím, že by ho do Las Vegas vzal hned. „Kdy můžeme jet do Vegas?“ zeptá se »Shaggyho« Jaro po jeho famózním vystoupení.


Svým nevšedním pojetím tance pobaví komické duo Karel a Karel. Jezdit na jednokolce a zároveň hrát na kytaru. Nemožné? Tomáš Štolfa vás přesvědčí o opaku. Žonglér Kamil Dzilinsky umí zacházet s obrovskými skleněnkami tak, že budí dojem, jako by se volně vznášely v prostoru. Seskupení Amanitas je zřejmě z jiné planety, alespoň podle mínění poroty, a předvede velkolepou ohnivou show. Jak »těžké« je udržet v ruce prsa vážící bezmála deset kilogramů, si na vlastní kůži vyzkouší Martin Dejdar. Ňadra gigantických rozměrů mu totiž do dlaní položí americká showmanka Busty Heartová.


Terčem vtípků se tentokrát stane obávaný porotce Jaro Slávik. Nejdříve si ho vezmou na mušku moderátoři Jakub s Pycem. Začnou mu vést statistiku, jak často vysloví »Las Vegas«. Pozadu ovšem nezůstanou ani soutěžící. Klaun Albertík ho osloví »strejdo«, aby ho v tomto oslovení následovalo dívčí kvarteto Sweet voices. O zábavu se postará i pan Josef Patrovič, který minulý rok televizi zažaloval. Když se dozvěděl, že se bude konat druhá řada úspěšné soutěže, neváhal se přihlásit znovu. Svůj loňský neúspěch dává za vinu nevětranému prostoru. Jak to dopadne tentokrát?


Závěr bude patřit Monice Stanislavové. O této nenápadné zpěvačce mluví členové štábu jako o slovenské Susan Boyleové. A zřejmě právem, neboť nadchla i porotu. „Vy si zpíváte doma? Vy musíte zpívat všude! Jste neskutečná zpěvačka!“ zářila nadšením Lucie Bílá. Ani Martin Dejdar nevycházel z úžasu: „Když jste přicházela, tak jsem si v duchu říkal: Jejda, přišla teta od plotny. Já se vám hluboce omlouvám za to, že mě to vůbec kdy napadlo,“ prohlásil a před talentovanou Monikou dokonce poklekl.
Druhý díl největší talentové show Česko Slovensko má talent uvidíte tuto neděli 11. září od 20 hodin na Primě.

Foto: TV Prima