Stáhněte si zdarma ústřední píseň k novému filmu Nenasytná Tiffany

Nový český film Nenasytná Tiffany je celovečerním debutem mladého režiséra Andyho Fehu. Neotřelý snímek, kombinuje prvky pokleslých žánrů a osobitou fresku o důsledcích bezbřehého buranství. Film se s úspěchem objevil na 50. ročníku MFF KV v sekci Půlnoční filmy, českou premiéru má již ve čtvrtek 30. července 2015. Premiéře předchází řada pozitivních recenzí, které se vzácně shodují, že jde o nejlepší český horor posledních let.

2593f083
Film vypráví příběh flákače Pepy (Leoš Noha), který tráví většinu času vysedáváním po hospodách. Aby si vydělal na skromné živobytí, vykrádá chaty a ukradené předměty prodává v zastavárně. Při jednom ze svých lupičských výpadů je málem chycen při činu a během následného útěku náhodou objeví starou videokameru. Ta skrývá záznam, který odhaluje cestu k netušenému pokladu. Pepa je ohromen a okamžitě po něm zatouží. Brzy však pochopí, že aby ho získal celý, nebude muset podstoupit jen dlouhé hodiny kopání. Cena bude mnohonásobně vyšší…
Písnička Michala Tučného Pověste ho vejš, která několikrát ve filmu Nenasytná Tiffany zazní, je v podání Leoše Nohy a kapely Buzerant překvapivou reggae verzí této klasiky české country hudby (hudbu a text složil Zdeněk Rytíř). Doprovodný videoklip vznikl stejně jako film v režii Andyho Fehu.

Kompletní singl je jako dárek producentů filmu zdarma ke stažení na digitálním servisu Supraphonline:
http://www.supraphonline.cz/album/106774-nenasytna-tiffany-ost-poveste-ho-vejs

Podívejte se na klip zde:

Foto: Supraphon

FB_post_chalupari