Pánská jízda v lázních: muži, odbourejte stres!

Pánové, už jste někdy absolvovali pánskou jízdu na horách? Určitě ano. Ale zkombinovali jste takovou akci s lázeňským relaxem? Zkuste to. Janské Lázně připravily speciální program pro muže na doplnění energie a vyladění vašich krásných těl.

masaz_nahled
Janské Lázně leží v Krkonošském národním parku, který doslova vybízí k horským túrám a adrenalinovým zážitkům. Akční vyžití si až do konce roku můžete »upgradovat« týdenním lázeňským pobytem, sestaveným přímo pro pány tak, aby odplavili stres a užili si relaxace a odpočinku. Zregenerujete svoje těla a mysl příjemným způsobem – lázeňskými a wellness procedurami přesně pro muže.

na_ture_nahled

Program zahrnuje
· 7x ubytování
· stravování formou plné penze
· procedury: 2 klasické částečné masáže, podvodní masáž, vazivová masáž, 2 perličkové koupele, suchá uhličitá koupel, 2 volné vstupy do fitcentra s posilovací věží, 2 parafínové zábaly
· parkování
· volný vstup do moderního Aquacentra na 2 hodiny denně
· připojení WiFi, TV-SAT
· lázeňský poplatek 15 Kč/osoba/den, místní poplatek 5 Kč/osoba/den

Týdenní pobyt pro muže stojí od 7 820,- korun.

horsky_potok_nahled

O Janských Lázních
Léčebné lázně leží přímo v centru Krkonošského národního parku, v malebném městečku Janské Lázně, které vás uchvátí krásnými horskými scenériemi. Teplé minerální prameny, které tu po staletí vyvěrají, se využívají v léčbě pohybových, neurologických a onkologických potíží. Kromě léčebných pobytů se sem jezdí také za skvělým lyžováním a turistikou.

relax_ve_vane_nahledpohled_z_lanovky_nahled

Více na: www.janskelazne.com

Foto: www.janskelazne.com

FB_post_chalupari