Fine Gospel Time to opět roztočí v Rokoku

Léto skončilo, ale to neznamená, že musíme po večerech smutnit doma. Přichází období, které je ideální k návštěvě kin, divadel a koncertů. A co takhle zabít dvě mouchy jednou ranou? Tak například v neděli 9. října od 19 hodin se v pražském divadle Rokoko na Václavském náměstí uskuteční další koncert oblíbeného pěveckého souboru Fine Gospel Time v čele se zpěvačkou Zuzanou Stirskou.

sbor-v-akciimg_6570
Pokud máte za to, že gospel je příliš »upjatý« styl určený výhradně pro nábožensky založené jedince, tak vězte, že v případě této party je všechno jinak. Těšit se můžete na písně vážnější, ale i na správně »ztřeštěné«, rozhodně se nebude jednat o jeden hudební styl. Zuzana Stirská, jež Fine Gospel Time založila v roce 1999 a jež se proslavila dlouholetým účinkováním v Semaforu, celý večer uvádí svérázným a vtipným stylem, tudíž se i opakovaně zasmějete. Navíc nejen v publiku, ale i na pódiu spatříte známé tváře. Oficiálním hostem blížícího se koncertu bude lékař a televizní moderátor Roman Šmucler, pravděpodobně ale nebude jedinou osobností, kterou v Rokoku uvidíte na vlastní oči.

img_6582
„V současnosti je nás přibližně třicet. Máme v našich řadách státní zástupkyni z Kladna, profesionálního zpěváka, doktorku přírodních věd se specializací na brouky, psycholožku, porodní bábu, šachového velmistra, studenty, důchodce… Všechny je spojuje nadšení, na pódiu z nich prýští energie. Co se repertoáru týče, zpíváme všehochuť – gospel, blues, rock, jazz, country, muzikály… Lpím na tom, aby večer byl barevný. Někteří zpěváci mají během večera i vlastní sóla. Jeden umí napodobovat Karla Gotta, druhý zazpívá klasiku, třetí country… Každý divák si tam něco najde, přijďte se podívat,“ prozradila Zuzana Stirská. Vstupenky si můžete zakoupit již nyní v pokladně Rokoka, anebo prostřednictvím internetových stránek skupiny Fine Gospel Time (http://www.mestskadivadlaprazska.cz/inscenace/233/365/140-gospel-time-party-zuzany-stirske). Přejeme skvělou zábavu!

stirska-rijen

Vystoupení souboru Fine Gospel Time s Bolkem Polívkou můžete zhlédnout zde:

Foto: www.gospeltime.cz