Sohère Rokedová – Jak zatočit s únavou

V nakladatelství Jota právě vychází novinka z ediční řady Populárně naučná: Sohère Rokedová – Jak zatočit s únavou. Zbavte se únavy a budete se cítit skvěle jednou provždy!

image004
Potřebujete šálek kávy nebo čaje, abyste se ráno nebo i přes den probrali?
Cítíte se vyčerpaní, aniž by to mělo nějaký konkrétní důvod?
Padáte na konci dne únavou a v pátek býváte totálně vystresovaní?
Jestliže na kteroukoli z těchto otázek odpovíte ano, je nejvyšší čas převzít odpovědnost za své zdraví tělesné i duševní a s konečnou platností »zatočit s únavou«.
Inspirativní kniha prvotřídní holistické lékařky vás krok za krokem naučí, jak dramaticky pozvednout svou energii, abyste už nikdy nepoznali únavu.
Její stoprocentně účinný, praktický a všem dostupný návod vám pomůže: Zvolit si správnou stravu a začít cvičit, abyste si doplnili zásoby fyzické i duševní energie.
Objevit ty nejlepší doplňky výživy, po nichž se budete cítit báječně a omládnete navenek i uvnitř.
Vyvážit hormony v těle a upevnit zdraví zažívací soustavy, aby vám po všech stránkách bylo zase skvěle.

brožovaná vazba s klopami, 288 stran, cena: 298,- Kč
Originální název: The Tiredness Cure
Přeložil: Jan Kozák
Vychází také jako e-kniha

O autorce:
Dr. Sohère Rokedová je praktická lékařka se specializací v oboru celostní medicíny, patřící mezi přední holistické lékaře ve Spojeném království. Má rozsáhlé znalosti z klasické i holistické medicíny a při léčbě pacientů kombinuje oba přístupy za účelem dosažení co nejlepšího zdraví. V současné době je členkou týmu specialistů na londýnské klinice Marion Gluck Clinic, která se specializuje na využití bio-identických hormonů k prevenci i léčbě. Publikace Jak zatočit s únavou je její prvotinou.

Foto: Nakladatelství Jota