Richard Bach – Nikdo není daleko

Třetí vydání kultovní a nádherné knihy Nikdo není daleko, je báječným dárkem od srdce. Od vás někomu, ale i od autora vám… komukoliv, kdo tuto knihu otevře. Něčím, co můžete číst stále dokola a pokaždé v textu najdete něco, co vás osloví. Byť je to tak střídmá kniha!

Je to jedna z těch vzácných knih, která je malá a tenká rozsahem písmenek, ale obrovská a nekonečná tím, co její věty a příběh budí v duši čtenáře. Něco jako Malý princ, ostatně je to přesně ten styl uvažování, hledění na svět a hledění pod slupky běžných dnů, našich navyklých myšlenek a… „vůbec nerozumím tomu, co říkáš, ale…“ je tím, co vám v hlavě zůstane, protože tolik si nerozumíme… nebo ano?

Jedny narozeniny, jeden dárek, jedno pojednání

Malá Rae slaví narozeniny a zve svého přítele na oslavu. Je však tak daleko. A tak se rozhodne vydat na neobvyklou cestu, která je tak jedinečná, moudrá a poetická, že se vám zaryje doslova pod kůži.

Zamilujete si Rae. Zamilujete si čas narozenin a možná ve své narozeniny si na tento příběh vzpomenete.

 

Ukázka:

Tu konečně orel promluvil: „Jen málo rozumím tomu, co říkáš. Nejméně ze všeho ale rozumím slovu narozeniny.“

„Samozřejmě, že narozeniny. Oslavíme čas jejího narození, počátek jejího života, hodinu, před níž nebyla.“

Orel složil křídla, zamířil k zemi a měkce přistál na poušti.

„Existuje snad hodina, ve které její život začal?

Nemyslíš, že tady Rae byla dřív než veškerý čas?!

Vůbec nerozumím…. A následné, „nemyslíš, že…“ to je dar této knihy.

O autorovi:

Richard Bach (1936) Od vydání Johana Livingstona Racka se stal Richard Bach autorem bestsellerů. Je jedním z nejoblíbenějších světových autorů s více než 60 miliony prodaných knih. Je bývalý stíhací pilot USAF a kapitán letectva, nadále je zapáleným letcem, který zkoumá radosti a svobodu létání a dělí se svými čtenáři.

 

Více infa: www.synergiepublishing.com

 

Foto: Nakladatelství Synergie Publishing