Orákulum posvátné růže

Hledáte-li nejněžnější ženské karty na světě, pak právě Orákulum posvátné růže může být dobrým kandidátem na vítězství. „Nechť se rozpomenete na budoucí zahrady růží, které se ve vás už nyní v podobě semínek skrývají…“

Jedna z nejněžnějších vět, které jsem na přebalu kartiček četla.

A to nejsem zvláštní milovník růží, přesto jsem nad tímto balíčkem příjemně ustrnula v úžasu, něze a pokoře.

Mají krásnou něžnou pastelovou starorůžovou barvu a růžový ořez. Chybí už jen ta vůně růží. Dokonalé vizuálně.

Ostatně, kdo znáte například Karty hvězdných duší nebo Karty světla, už asi tušíte, že to bude něco podobného.

Stojánková krabička dělá z karet zdobného společníka na noční nebo toaletní stolek, oltáříček nebo na pracovní stůl. A už s Hvězdnými dušemi mám zkušenost, že takhle ve stojánku se karty nejlépe vytahují. Jen tak, pro hezčí den. Jen tak, pro přemýšlení. Jen tak, k jinému výkladu.

A je to jiné, příjemné, odlišné – než klasické míchání karet v ruce.

Tolik tedy k praktickým otázkám, ale jak ty růže vlastně voní… jak nás karty očarují?

Rebecca Campbell nás provede laskavostí, se kterou máte vzít svá semínka, své dary, své všechno, a postarat se tomu o úrodnou půdu, protože právě to po nás život chce. To po nás chtějí možná i ženské rodové linie, naše předkyně. A když otevřete knížku, nejenže si počtete, ale také potěšíte oko. I ta je barevná. Kartičky růžové, něžné – ach, úplně si umím představit knížku do kabelky. Pro dlouhá čekání nebo pro maličká čtení uprostřed přírody. A zase ta vůně… jen ta vůně růží chybí.

A tak se společně můžeme rozpomínat na svou růžovou zahradu, kterou vypěstujeme.

Možná jste měla své sny. Své tužby.

Je čas k nim přistoupit jinak. Kartičky používejte tak, jak doporučuje autorka, nebo si najděte vlastní způsob. Určitě tu platí, že se vám samo ukáže, jak to je nejlepší.

„Máš-li o sobě pochybnosti, tato karta ti ukáže, abys pohlédla do svého nitra a důvěřovala svému vnitřnímu hlasu.“

„… léčíme posvátné vlákno našeho ženství…“ „Přestaň dělat, co ti škodí. Začni dělat základy své posvátné zahrady.“

„Jak se můžeš odevzdat velkému mystériu?“

Zní otázka na konec. To bylo jen rychlé inspirování náhodně poskládanými kartičkami. Taková promluva s kamarádkou nad tím, co zrovna řešíte.

Pomohlo vám to?

Nebo potřebujete jiné?

Jsou jemné, něžné a hodně duchovně založené, přičemž ty pravé odpovědi vám karty často dají. Ale často je musíte hledat v sobě, karty Orákula jen naznačí cestu.

A já si jsem jista, že ji naznačí správně!

 

O autorkách:

Rebecca Campbell, spisovatelka, básnířka, umělkyně pracuje s rituály a posvátností v každodenním životě. Narodila se v Austrálii a nyní žije v Británii. Už od dětství ji fascinovala velká mystéria, podnikla poutní cestu a objevila tak místa svých předků. Svou moudrost tak ráda předává dál a za svou práci byla mnohokrát oceněna.

Katie-Louise, inuitivní duchovní umělkyně vytváří svá díla doslova srdcem a duší. Miluje téma nekonečného vesmíru a  zde je spojí s růžemi a ženami.

 

Více infa: https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000550_orakulum-posvatne-ruze.php

 

Foto: Nakladatelství Synergie Publishing