Mystická moudrost pro ZÁŘÍ

Září je v plném proudu a babí léto nám letos ukazuje paprsky a možná dopéká to, co jsme za celé léto dopéct nestihli. Zkuste se podívat, jestli právě vaše znamení nemá nějaký zářijový rest z léta, který  je třeba ještě doladit.

V hlavní roli jsou karty Mystická moudrost od Gaye Guthrie, což je australská umělkyně věřící v andělské a mystické bytosti. Nádherné obrázky pak vytvořila Josephine Wall, která kromě kreseb na karty vytváří i nádherné šperky.

 

Beran

Máte nechat věcem volný průběh a jít s proudem. Cokoliv vám tedy září přináší, do čeho vás uvrtá, namočí, vrhne – to je prostě TEN ÚKOL, který máte dotvořit, pochopit nebo… no však sami uvidíte, u Beranů se všechno děje samo.

 

Býk

Jednorožec říká, že se máte radovat ze šťastných náhod. Tak právě ty vyhlížejte, a když přijdou, neváhejte je naplno využít, protože vás pomohou dokončit letní příběhy, nápady a vize. Možná si i záměrně otvírejte radost a jednoduchost v životě, protože vás ozdraví.

 

Blíženci

Kontrontace. Dobře si vybírej, o co bojovat! Dobrá, takže září bude pro Blížence klíčové v různých rozcestích a křižovatkách, výstupech ze známého, no prostě ideální čas se sebou něco udělat, jen to chce pořádnou dávku odhodlání a vytrvat. To pravé, to cenné se ukazuje, bojujte o to!

 

Rak

Seberte odvahu a sebedůvěru, je tu konkurence! Vy si budete muset v září vybojovat své místo na slunci právě tam, kde cítíte, že jste ohrožováni, že se musíte dravě za sebe postavit! Udělejte to!

 

Lev

Pomáhejte, láska ke zvířatům. Karat je o pomoci obecně, o laskavosti, kterou prostě prožívejte a uzavřete tak v sobě letní zážitky i úkoly. Vše jemně a bez násilí. Možná se vám i něco hezkého vrátí zpět, pěkný zážitek, náhoda…

 

Panna

Odpoutání, Nauč se pouštět. Září vás poučí v tom, že je dobré v něčem už nesetrvávat. Odpoutat se. Jasně uvidíte, od čeho a proč. Buďte tedy pozorní pozorovatelé a snovejte pavučinky svého osudu tiše a hlavně, poučeni z minulosti

 

Váhy

Originalita. Proklesti si životem vlastní stezku. Možná se v létě stalo něco, co vám ukázalo »a dost«… a že máte opravdu už jít svou cestou. Pokud ano, je září ideální pro upevnění si této cesty, myšlenek, záměru a pro to, udělat první krok.

 

Štír

Oslava. Uvolni se a oslav a bav se.  Září vám nese výsledek letního plahočení nebo pilné práce. Tak vezměte vše, co se vám podaří, jaké výsledky dostanete a pořádně si je užijte a víc neřešte.

 

Střelec

Páv. Máš na víc. Září vám přinese možnost, jak zúročit to, co jste v létě vytvořili, co jste načali… nebo vám ukáže novou cestu, pokud jste v létě zjistili, že jdete životem úplně špatnými cestičkami.

 

Kozoroh

Peníze, najdi cestu k hojnosti. Tam pracovní oblast by měla být skvělá, dobře se bude dařit i zázemí, domovu a všemu, co pro vás má velký význam. Možná to přijde samo, ale někdy bude dobré tomu štěstí trochu pomoci. Hledání cesty může být i těžké, pak by vám mělo pomoci přátelství a lidé kolem vás.

 

Vodnář

Posun. Připrav se na pozitivní změnu. Tak září vám přináší náhody, obraty, změny, tak je využijte. Budou souviset s létem v tom, že byly v létě promyšlené, nebo navrhnuté. Co se má stát, to se stane a vy se nebojte ničeho, protože to bude pozitivní změna.

 

Ryby

Potenciál. Plánuj ve velkém. Co léto začalo, to září potřebuje ještě zveličit a možná až rozplánovat do dalšího roku. Máte velké plány, přijdou velkolepé nápady, nebo štěstí spadlé do klína? Kdoví, ale září vám ukáže váš potenciál.

 

Karty: www.synergiepublishing.com

 

Foto: Autorka