Bizarní situace v Ordinaci! Martin Zounar a Jan Slovák propletli svá těla

Jak je již dobrým zvykem, Ordinace v růžové zahradě 2 kromě lásky, napětí a velkých emocí pravidelně přináší i humor a vtip. V nové epizodě, která bude pouze na Voyo divákům k dispozici od pondělí 21. srpna, se o největší zábavu postarají Martin Zounar jako Bobo a Jan Slovák v roli Andyho.

Drobné, ale nepříjemné zranění Jarmily (Jana Paulová) na poslední chvíli zapříčiní to, že nemůže jít na párovou jógu s Andym. Co teď? Instruktor již čeká. K překvapení všech se nabídne Švarc. Tomu nechce nikdo věřit. Navíc není čas přemýšlet, zda nemá náhodou něco za lubem. Samozřejmě že má. Andy se totiž Švarcovi nezdá od prvního momentu, nevěří ani jeho filantropii, ani citům k Jarmile. Kromě toho je tu i zásadnější problém: Andy, byť nevědomky, už několikrát Bobovi překazil chvíli nejslavnostnější – žádost o ruky Dariny (Mahulena Bočanová). Není divu, že Švarc má Andyho spadeno! Rozhodne se z něj vytáhnout co nejvíc informací a pomocí nich ho následně zkompromitovat. Co na tom, že začít musí na párové józe, propleten s Andym v krkolomných pozicích.

„Divákům bude asi hned jasné, že já mezi nadšence jógy a meditací rozhodně nepatřím. A jóga dokonce párová? Ani mi nemluvte!“ směje se Martin Zounar. A dodává: „Jenže Švarc je filuta a pro realizaci plánu kompromitovat Andyho je schopen udělat cokoli. Klidně zaklínit své končetiny mezi ty jeho.“

Martinův »spolupachatel« párové jógy, Jan Slovák, říká: „Doufám, že diváky naše společná etuda rozesměje. Vždyť si nás dva stačí jen představit a je nabíledni, že seriózní jógová seance se konat nebude. Ale aby bylo jasno, ačkoli nečekaně doprovázen Bobem, snaží se Andy brát lekci vážně. Záhy však prohlédne Bobův plán, díky čemuž diváci překvapivě poznají i jeho vzteklou tvář.“

Pro úplnost: Martinovým a Janovým jógovým lektorem je Tomáš Strnad, jehož jógová videa na Instagramu sleduje více než 20 tisíc followerů.

Kromě bizarní jógy se diváci v tomto díle dozvědí, jakou (a zda vůbec nějakou) dohru bude mít polibek, kterým Valerie (Veronika Lapková) a David (Jan Čenský) zakončili konferenci a jak Iveta a Čestmír (Petr Rychlý) pokročili v tajném pátrání po to, co se vlastně přihodilo Kláře (Agáta Kryštůfková) a Danovi (Robert Urban).

Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 je k dispozici pouze na Voyo vždy každé pondělí.

 

Foto: TV Nova