Lenka Černá má motivační diář Restart 2016

Kdo z nás by nechtěl něco ve svém životě změnit? Uskutečnit své plány a konečně dostudovat školu, dosáhnout ideální váhy nebo skončit s protivným zlozvykem… Ne vždy je to ale snadné. Je nejvyšší čas vzít svůj život do vlastních rukou a vyvarovat se dalšího neúspěšného pokusu.

Křest diáře RESTART 2016
Populární motivační diář profesionální koučky Lenky Černé s názvem Restart 2016 je praktickým návodem, jak dosáhnout osobního růstu, uspořádat si priority a nenechat se zaskočit nečekanými situacemi.

image002
Restart 2016 je průvodcem plným rad a inspirace. Nabízí nejen efektivní postup, jak posílit svou psychickou i fyzickou kondici, ale každý týden také konkrétní tipy, které přispívají ke spokojenosti v profesním i osobním životě. Jednotlivá doporučení z oblasti zdraví, práce, vztahů či financí, která doplňují recepty a detoxikační program zaměřený na posílení orgánů, jež jsou v danou část roku zatěžovány nejvíce, do sebe zapadají jako puzzle a pomáhají čtenářkám a čtenářům systematicky měnit jejich životní postoj.
Motivační diář vychází ve spolupráci s internetovou televizí Stream.cz. K dostání je za doporučenou cenu 299 korun ve vybraných knihkupectvích a na Alza.cz.

Lenka Černá s kmotrem knihy Daliborem Gondíkem

Foto: Stream.cz

1920x1080px_osudy_hvezd