Cordelia Francesca Brabbs – Orákulum jednorožců i s praktickou ukázkou

Zdání klame! Nejsou to karty hravé, zábavné a veselé, ale překvapivě zavádí svými významy do hloubek a ke kořenům problémů, které s nimi řešíte. Ačkoliv jsou poetické, obrázky jsou realisticky snivé, svým poselstvím stojí hodně pevně na zemi.

Nějak tak si představuji jednorožce, kdyby opravdu žili!

Tak nějak si představuji, že by vypadali, kdyby mi vstoupili do velmi živého snu.

Na pohled jsou to karty, které zaujmou obrázky. A především tím stručným shrnutím na každé kartě, což nám umožní na první pohled procítit jejich poselství a často právě taková jasná, stručná odpověď, je tou pravou. V knížce pak najdete širší povídání, vysvětlení a naladění nálady i informací, které karta představuje.

Jednorožci jsou z mýtického hlediska tvory symbolizující čistotu, zázraky a magii. Jsou možná tím nejjemnější a nejvzácnějším, co si lze v tom fantazijním a symbolickém světě představit.

Co v nás tedy probouzí?

Anotace karet tvrdí, že to bude jemná intuice, vnitřní moudrost a skrytý potenciál. Božský. Který  lze tedy chápat jako dar, který máme na světě rozvinout.

Takže karty jsou vhodné pro chvíle, kdy hledáte spojení sami se sebou, kdy chcete lépe vědět, kam se vrtnout, aby vám to dávalo smysl. A že právě tato jemná volání duše neslyšíme, není divu – dnešní svět je plný, často zbytečných ruchů a povinností všedních dnů.

A chcete vědět, jak to může vypadat v praxi?

Pojďme si tedy vyzkoušet to, co karty radí… dobrá, chci tedy vědět, jak najdu místo, prostor, ve kterém mohu rozvinout svůj dar…

JEDNEJ. Je nejlepší čas jednat. Dělej věci, které ti pomohou uskutečnit tvé sny. Kráčej sebevědomě.

A to úplně cítím, jak se tomu bráním… otvírám knížečku a hned čtu větu, která mému pocitu odpovídá: „Vše, co potřebuješ, již máš. Možná, že pocituješ odpor, nebo váháš, ale na to teď není čas. Jednej.“

Mám upozadit své ustrašené ego a jít kupředu.

Dá se tedy říct, že ten prostor, ve kterém mám rozvíjet něco svého, nyní cítím, nebo stojím před ním a uvažuju o vstupu do něj a moc se mi nechce.

Tak to asi odpovídá…. A vida, stačila nám k tomu jen jedna karta.

 

O autorce:

Cordelia F. Brabbs je mentorkou magie zaměřenou na diamantové energie. Sama odjakživa věří v magické světy, bájné bytosti.V době dospívání si prošla temnotou duše a brzy poté začala pracovat s těmito energiemi a psát knihy a tvořit karty. Ke svým kartám přizvala několik umělců, kteří jsou naladěni na podobnou vlnu.

 

Více infa: https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000539_orakulum-jednorozcu.php

 

Foto: Nakladatelství Synergie Publishing