Christina von Dreien – Neposlušnost lásky (co pozitivního se lze naučit ze současné situace ve světě)

„Rozhodneme se pro určitou životní cestu – a z ní vychází náš životní plán. To však neznamená, že dopodrobna plánujeme každou minutu našeho života. Během své inkarnace máme možnost kdykoliv se svobodně rozhodnout jinak, stanovit si nové priority a vydat se novým směrem.

…Někdy se duše rozhodne vtělit do zvířete, poněvadž i jako zvíře toho může lidem mnoho ukázat. My lidé se můžeme ve vztazích se zvířaty mnohému naučit. Způsob, jakým se chováme ke zvířatům, vypovídá hodně o nás samotných…“

A třeba tyto dvě informace mají potenciál ve vás zůstat na dlouho dobu, ne-li na pořád.

Své plány můžeme měnit, jak se vyvíjíme… a na zvířata prosím nahlížejme jako na přátele, zejména tehdy, když tak nějak tušíte, že „ta kočka má snad lidskou duši, to jinak není možné!“

Ano, i taková setkání se zvířaty jsou a je to pak velká čest s nimi sdílet život. Neposlušnost lásky je kniha pro lehké čtení, pro mlsání duše u kávy, čaje… nevnímala jsem ji jako něco, co musím shltnout na jeden zátah, nebo s čím musím nekompromisně souhlasit. Ba naopak, některé informace mi přišly zvláštní a nebyly třeba ani určeny pro mne. Brala jsem si pak ty, které se mnou rezonovaly. A možná jsem se učila i to, co je v našich životech tak důležité.

Nedělat duchovní turistiku a vymáhat si všude stejný názor, ale naslouchat různým slovům a brát si z nich jen to, co ucítíte, že je vaše. Už jen proto, že informací je kolem nás tolik, že snadno jsme přetížení a ztrácíme zdravý úsudek. Ostatně něco podobné i Christina ve své knize píše.

Tenká, nezatěžující…

A tak jsem možná i vděčná za to, že Neposlušnost lásky je tak tenká, protože nezatěžuje. Protože je laskavá a malá. Mírná. Jako zákusek.

A zrovna mám období, kdy informace chci jen jako zákusky, ne jako přehlcené hlavní chody.

Tak pokud jste na tom jako já, případně hledáte vhodnou malou knížku na léto, pak DOPORUČUJU.

 

Více infa: www.anch-books.com

 

O autorce:

Christina von Dreien se narodila 15. dubna 2001 a už jako dítě měla rozšířené vědomí a mnohé paranormální schopnosti. Patří k nové generaci mladých lidí, jež představuje zcela novou dimenzi lidské existence. Ukazuje lidem nesmírný potenciál jejich životů a pomáhá konstruktivně přetvářet naše individuální i kolektivní životy a vyléčit traumata, které si jako lidstvo nese.

 

Foto: Nakladatelství Anch-Books