Christina von Dreien – Christina, kniha III (vědomí vytváří mír)

Tak tuhle knihu všichni potřebujeme. Nazvala bych ji dokonalým relaxačním čtením, které vás doslova vezme do jiných světů, ve kterých jsou věci v pořádku, ve kterých mají řád a logiku, která… jednoduše řečeno, kterou bych chtěla, aby existovala.

A s vědomím, že Christina je autorem nového věku, si ráda přečtu názory nových generací, které budou ovlivňovat svět. A snad – více takových. Více se zamýšlet o světě v lásce, více se zamýšlet o udržitelnosti, o zvířatech a souladu na Zemi. Už předchozí dvě knihy byly věnovány míru, smíru a lásce, ale tato třetí rozhodně přichází jako na zavolanou. Vysvětluje nám formou otázek a odpovědí naprosto cokoliv, co vás napadne. O úkolech naší duše, o logice života na Zemi.

Právě část s otázkami a odpověďmi pro mne byla tak zajímavá, že jsem přeskočila začátek i konec a rovnou se začetla na dlouhou dobu. Zároveň tato struktura knihy dovoluje pohodlné čtení po kousíčcích, před spaním, po probuzení, k čaji, kávě nebo na dovolené. Dokonce bych řekla, že čím víc klidu a pohody na knihu máte, tím příjemnější je. Ne, ve stresu a chvatu je její čtení zbytečné, v hlavě mi nezbyde nic, jen pocit chaosu a tíhy z toho, že »na ni nemám čas«. Tak je to.

Čtení je to velmi osobité a osobní.

Máte pocit, že autorka sedí vedle vás a promlouvá laskavým hlasem. A chce, abyste našli své já.

Svůj smysl života. Své něco, co Vás drží při životě.

Takže, uvařte si dobrý čaj a sedněte si s Christinou nad její knížku.

A bude vám dobře.

Ukázka:

„Rozvíjení lásky k sobě a k druhým je postupný proces. V naší společnosti nás po staletí učili, že láska je vázána na určité podmínky, předpoklady nebo požadavky. Myslíme si, že k tomu, aby z nás mohla proudit láska, jsou nutné určité vnější okolnosti. Myslíme si, že naše láska závisí na tom, co ostatní lidé říkají, dělají nebo čím a kým jsou. Ve skutečnosti však lásku vnější formální projevy nezajímají a nepotřebuje žádné vnější předpoklady.“

 

O autorce:

Christina von Dreien se narodila 15. dubna 2001 a už jako dítě měla rozšířené vědomí a mnohé paranormální schopnosti. Patří k nové generaci mladých lidí, jež představuje zcela novou dimenzi lidské existence. Ukazuje lidem nesmírný potenciál jejich životů a pomáhá konstruktivně přetvářet naše individuální i kolektivní životy a vyléčit traumata, které si jako lidstvo nese.

 

Více infa: www.anch-books.com

 

Foto: Nakladatelství Anch-Books