Christina Laurenová – Vášnivý sprosťák

Tentokráte jsem šáhla po eroticky románové oddechové knížce a musím říct, že splnila to, co jsem od ní očekávala. Druhý díl ze série Wild seasons se mi líbil více než první. Možná to bylo tím, že oba zamilovaní hrdinové neřešili jen trable s láskou, ale měli i své soukromé problémy, které mohou potkat každého z nás.

vasnivy sprostak
Příběh je opět psán čtivě, má děj, sympatické hrdiny a musím uznat i hodně erotických scén. Ale proto se to jmenuje erotický román, že? Vše je vykresleno přirozeně a některé chvíle jsou teda opravdu inspirativní. Největší zásluhu má na tom Finn, který je chlap, jak má být. Vzhledově nádherný. Konečně někdo kdo pracuje rukama a je to na něm vidět. Finn se živí jako rybář a od rána do večera je na moři. Ze svého domova si udělal tři výlety. Jednou, kdy potkal své dva nejlepší kamarády Anselma a Olivera. Podruhé výlet do Vegas, kde tito tři nej kamarádi potkali tři nej holčičí kamarádky – Miu, Harlow a Lolu. První díl byl o dvojici Mia a Anselm. Tento díl je věnován Harlow a Finnovi. No a tak nějak si logicky můžete domyslet, o kom bude třetí díl. Mně se to líbí, ale reálné to není ani trochu. Ve skutečnosti si takovou náhodu nedovedu představit. No a kde vytáhl Finn paty potřetí z domova? Odjel do San Diega za Oliverem, který otevírá obchod a shodou okolností tu bydlí také Harlow. Finn přijel i za obchodním jednáním, se kterým je tajemný jako hrad v Karpatech. Finn je nejen vzhledově mužný, ale chováním je správně zkombinován do něžného chápajícího drsoně či krasoně. Myslím, že se autorce velmi povedl. A ještě má rodinu na předním místě v životě. Pro mě skoro ideál.
Harlow na první pohled vypadá jako rozmazlená slečinka, ale hodnoty má v hlavě srovnané. Oba řešili v soukromí problémy, jak s prací, tak v rodině.
Jejich vzájemná komunikace byla jiskrná a oživovala příběh. Na druhou stranu děj ničím nevyčníval, takže pro mě je to lepší románový průměr. Musím se odrazit od jedničky. Pokud jste ji četli a líbila se, tak dvojka se bude líbit ještě více. Pokud ne, tak záleží, na jakou knihu jste naladěni. Prahnete-li po knize pro odpočinek s nádechem erotické a romantické lásky se sympatickou dvojicí, tak doporučuji.

Foto: Nakladatelství Jota

1920x1080px_osudy_hvezd